Adventní koncerty

Už dvanáctý cyklus předvánočních koncertů pořádá Městská část Praha 16 za přispění Českomoravského cementu, a.s. ve spolupráci s Římskokatolickou farností Praha-Radotín a Farním sborem Českobratrské církve evangelické v Radotíně.

První adventní neděle připadá letos na 3. prosince. Koncert, který se ten den uskuteční v kostele Farního sboru Českobratrské církve evangelické od 17 hodin, bude mít plně ve své režii sopranistka Markéta Fassati Mátlová – pouze si k sobě přizvala klavíristu Štěpána Kose.

O týden později, 10. prosince od 17 hodin, je nachystáno vánoční vystoupení kytarového virtuosa Štěpána Raka v Kulturním středisku "U Koruny". 

vyzadujiTřetí a poslední letošní adventní koncert 17. prosince od 15 hodin opět přinese do římskokatolického kostela sv. Petra a Pavla adventní sbory a Českou mši vánoční Jakuba Jana Ryby, které přednese Smíšený pěvecký sbor SUDOP za doprovodu Orchestru učitelů ZUŠ Klementa Slavického v Radotíně pod taktovkou Ondřeje Kunovského. Sóla budou patřit Naděždě Chrobákové (soprán), Iloně Šatylovové (alt), Petru Štěpničkovi (tenor) a Petru Sejpalovi (bas).

Na všechny koncerty je díky pořádající Městské části Praha 16 a společnosti Českomoravský cement, a.s. vstupné dobrovolné.

Zveřejněno: 16.11.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1260 x
Vytisknout