Čaj s hudebním pohlazením

Čaj o třetí, 13.6.2016Na stolech čekaly šálky, čaj, káva, koláče i ovoce – na všechny, kdo se pravidelně scházejí na setkáních připravovaných pro ně Městskou částí Praha 16.

Ač kalendářně ještě zjara (proběhlo v pondělí 13. června), šlo o letní čajování. A tak pro ně volily korunní kulturistky letní program: zpěvák, kytarista a harmonikář Martin Krulich vystoupil v Koruně se směsí písniček, které si většina pamětníků spojuje s prázdninovými táboráky. Písničky ze Semaforu, od skupiny Hop Trop, z repertoáru Waldemara Matušky…, ty všechny šumí větrem a voní po rozpáleném jehličí.

A tak vedle posezení u prostřeného stolu se starými přáteli snad všem nabídlo pondělní odpoledne i malé pohlazení připomínkou vysoké letní oblohy, která je den ode dne modřejší. Krásné léto koneckonců všem popřál i radotínský starosta Mgr. Karel Hanzlík, který čaj svým slovem tradičně otevřel. Tentokrát ovšem chvíli čekal, než doběhl vědomostní kvíz o Karlu IV. připravený Klubem aktivních a nestárnoucích. Za všechny nestárnoucí ho uvedla Alena Ferrová s velmi aktivním vnoučkem v náručí. Výhry si už výherci zvládli (a mohli) vybrat sami.

Příště tedy zase v Koruně – ale to už na podzim.

více fotografií naleznete ve fotogalerii
Zveřejněno: 16.06.2016 – Kateřina Drmlová ; Přečteno 1302 x
Vytisknout