• Centrum Radotín se představuje

  24.04.2018 / Od ledna, kdy se s občany konzultuje budoucí podoba nového „srdce Radotína“, se připravují také prezentace přímo v místě plánované zástavby a zkultivování veřejných prostranství. Na několika stanovištích budou vizualizace s podrobnostmi výstavby umístěny již od 9. května.
 • Nejčastější dotazy z diskuse k Centru

  08.02.2018 / Veřejné projednání záměru výstavby Centra Radotín zaplnilo 22. ledna velký sál Kulturního střediska. Vzhledem k rozsahu diskuse a početným dotazům v mnoha blocích radnice připravila rozsáhlejší informace k tomuto tématu.
 • Závěry z diskuse k Centru

  24.01.2018 / Veřejné projednání záměru výstavby Centra Radotín zaplnilo v pondělí 22. ledna velký sál Kulturního střediska Radotín. A diskuse, trvající téměř 4 hodiny, byla velmi zajímavá a protnuly se v ní různorodé názory lidí na budoucí podobu této klíčové radotínské lokality, jakéhosi "srdce Radotína".
 • Centrum jde do finále, 22. ledna proběhne veřejné projednání

  12.01.2018 / Podoba Centra Radotín již nemá jen jasné obrysy a nové zadávací podmínky. Na stole je konkrétní návrh, jak by mohla vypadat nová veřejná prostranství (třída a náměstí), bytové domy s komerčními prostory v přízemí, a nová radnice postavená na základech dnešní kotelny.
 • Rodí se podoba Centra Radotína, radnice stanovila podmínky výstavby

  12.07.2017 /  O tom, jak bude střed Radotína vypadat v budoucnu, se hovoří již desítky let. V posledních letech se ledy hnuly, první etapa je dokončená, nyní probíhají jednání zástupců samosprávy s investorem o podobě výstavby na náměstí Osvoboditelů.
 • Nové parkoviště je otevřené

  19.10.2016 / Stavební práce, které probíhaly od první půle července a komplikovaly dopravu v zásobovací komunikaci na náměstí Osvoboditelů, jsou hotové. Vzniklo nové parkoviště a první část budoucí hlavní třídy centra.
 • Výstavba první etapy Centra Radotín byla zahájena

  13.01.2016 / Revitalizace Centra Radotín začíná s etapou A – výstavbou obytného souboru při ulici Na Betonce. Firma VCES Property Development a.s. zahájila první práce na ploše, kde vyrostou nové domy, které probíhají již od listopadu.
 • Další parkovací plochy zprovozněny

  23.11.2015 / Čtrnáct nových parkovacích míst vzniklo na náměstí Osvoboditelů v tzv. obslužné komunikaci. Jde o další řešení postupného nahrazování parkoviště Na Betonce v souvislosti s výstavbou Centra Radotín.
 • Nové plochy pro parkování

  10.11.2015 / Ve středu 4. listopadu byla dokončena úprava parkovacích stání v Prvomájové ulici mezi Slinkovou a Vinohrady. Parkovací plochy jsou nyní realizovány i na náměstí Osvoboditelů, za supermarketem Albert (v tzv. obslužné komunikaci).
 • Radotínské zastupitelstvo schválilo prodej pozemků k "Centru"

  29.10.2015 / Kupní smlouvu na prodej pozemků, na nichž se v nejbližší době začne stavět první etapa Centra Radotín, schválilo Zastupitelstvo městské části Praha 16 v pondělí 26. září na svém mimořádném zasedání.
12