Jak dopadly volby v Radotíně

Ve volbách do zastupitelstev obcí se rozhodli obyvatelé Radotína v podstatě velmi podobně jako před čtyřmi lety. Změnu ve výsledcích přinesla především nová strana rozšiřující místní politické spektrum.

Vzhledem k tomu, že počet členů zastupitelstva zůstává stejný, tedy celkem 15, a ČSSD bude opět mít dva zastupitele a KSČM jednoho, znamenají dva zastupitelé za stranu TOP 09 snížení počtu zastupitelů z řad ODS z 12 na 10. Přesto je místní podpora této strany nejvyšší v celé Praze, volilo ji celkem 63,2 procenta voličů.

Spolu se stabilním výsledkem dalších dvou stran, které se doposud spolupodílely na práci v zastupitelstvu, se jedná o jasné ano dosavadnímu dílu samosprávy, o vyjádření důvěry a podporu do budoucna.

A konkrétní výsledek? Tady je:

Zvolení zastupitelé podle stran

Občanská demokratická strana (10 zastupitelů) .................... hlasů:
1. Mgr. Karel Hanzlík
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
44 let, starosta MČ Praha 16, Praha 16
2293
 
2. Simona Baráková
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 6
40 let, pedagog. učitelka na 1.st. ZŠ, Praha 16
2074
 
3. Mgr. Miroslav Knotek
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 2
42 let, zástupce starosty MČ Praha 16, Praha 16
2029
4. Mgr. Jan Stárka
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 10
48 let, ředitel dětského domova, Praha 16
2028
5. Ing. Milan Bouzek
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 3
62 let, podnikatel, Praha 16
1983
6. Ing. Jan Farník
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 4
58 let, informatik, Praha 16
1976
 
7. Ing. Irena Farníková
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 8
58 let, vedoucí knihovny, Praha 16
1975
 
8. Ing. Petr Binhack
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
62 let, důchodce, radní MČ Praha 16, Praha 16
1927
 
9. Ing. Jaroslav Šindelka
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
62 let, elektrotechnik, Praha 16
1906
 
10. Ing. Viktor Krištof, MBA
kandidátní listina: Občanská demokratická strana
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 9
31 let, filmový producent, Praha 16
1901
 
Česká strana sociálně demokratická (2 zastupitelé) ............. hlasů: 
1. MUDr. Lenka Fischerová
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 7
53 let, lékařka, Praha 16
472
 
2. Ing. Karel Klíma
kandidátní listina: Česká str.sociálně demokrat.
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
34 let, ekonomický manažer, Praha 16
466
 
TOP 09 (2 zastupitelé)   ..................................................... hlasů: 
1.

Mgr. Luděk Sedlák
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 5
56 let, vydavatel Šemíku, Praha 16

767

2.

 

Martin Kabyl
kandidátní listina: TOP 09
obvod: 1
pořadí na kandidátce: 1
25 let, student, Praha 16

452
Komunistická strana Čech a Moravy (1 zastupitel).................. hlasů:
1.

PhDr. František Černohorský
kandidátní listina: Komunistická str.Čech a Moravy
obvod: 1   
pořadí na kandidátce: 1
60 let, vydavatel, Praha 16

233

 

Výsledky voleb do Zastupitelstva MČ Praha 16 na úřední desce

Zveřejněno: 18.10.2010 – Kateřina Drmlová ; Přečteno 5824 x
Vytisknout