Lyžařský výcvikový zájezd

vyzadujiMěstská část Praha 16 opět pořádá ve spolupráci se ZŠ Praha – Radotín lyžařský výcvikový zájezd. Letos se uskuteční od neděle 4. do soboty 10. února. Vzhledem k tomu, že přihlášky na kurz byly během dvou dnů zcela rozebrány převážně účastníky z loňských let, není k dispozici již žádné volné místo.

Jelikož sněhové podmínky v Krušných horách jsou aktuálně výborné a jarní prázdniny pro Prahu 1 až 5 jsou doslova za dveřmi, dá se očekávat, že děti přihlášené na lyžařský zájezd budou moci využít širokou nabídku dostupných lyžařských areálů. Vedle lyžování však na malé účastníky během týdne čeká spoustu další zábavy v podobě různých her v přírodě i večer na chatě Lesance.

 

Dále uvádíme informace pro přihlášené (a zařazené do kurzu):

Sraz je v neděli 4. února 2018 v 10.00 hod. na nám. Sv. Petra a Pavla před objektem ZŠ Praha – Radotín (I. stupeň Loučanská 102/2). POZOR! Změna a posunutí tradičního sobotního termínu odjezdu na neděli je z důvodu pololetních prázdnin. Odjezd je v 10.30 hod.

Příjezd je naplánován na sobotu 10. února 2018, přibližně mezi 13.30 a 14.00 hod. opět před ZŠ.

S sebou by měly děti mít částku na vleky (pokročilejší lyžaři ve výši 2 000 Kč, začátečníci 1600 Kč).

Z organizačních důvodů nedávejte peníze do obálek, ve kterých před autobusem budete instruktorům předávat vyplněný předtisk o bezinfekčnosti, zdravotní průkaz pojištěnce (může být i kopie), potvrzení o seřízení vázání a doklad o provedené platbě zájezdu! Z hlediska bezpečnosti doporučujeme dětem obstarat lyžařskou přilbu.

Na setkání se těší hlavní vedoucí a organizátor zájezdu Karel Hanzlík

Loňský lyžařský výcvikový zájezd

Zveřejněno: 25.01.2018 – Kateřina Drmlová ; Přečteno 1236 x
Vytisknout