Nové parkoviště je otevřené

vyzadujiStavební práce, které probíhaly od první půle července a komplikovaly dopravu v zásobovací komunikaci na náměstí Osvoboditelů, jsou hotové. Vzniklo nové parkoviště a první část budoucí hlavní třídy centra. V pátek 14. října je společně slavnostně otevřeli zástupci radnice, investora komplexu staveb Centra Radotína a zhotovitelské firmy.

vyzadujiZa Městskou část Praha 16 stříhali pásku starosta Mgr. Karel Hanzlík a jeho I. zástupce Mgr. Miroslav Knotek, za firmu VCES Property Development a.s. manažer jejího radotínského projektu Clément Duclose a za EKIS, s.r.o. Ing. Jiří Pospíšil. Otevřeli tak nových 22 parkovacích stání do zkušebního provozu. (Téměř okamžitě – během následujícího víkendu se celá plocha zaplnila).

vyzadujiVedle parkoviště je otevřena i první část obchodní třídy, na níž je vybudováno dalších 8 kolmých stání a tři přibyla i v ulici Na Betonce tam, kde původně ústila zásobovací ulička. Ta funguje opět v původním jednosměrném provozu, pouze se do ní nyní vjíždí přes novou třídu.

Hotové jsou i terénní úpravy – poprvé tu byla v sadové úpravě použita do živých plůtků levandule, jejíž stříbrná barva hezky kontrastuje se žlutozeleným listím ginkga.

Zveřejněno: 19.10.2016 – Kateřina Drmlová ; Přečteno 1943 x
Vytisknout