Radotínské tipy na víkend

V sobotu 11. listopadu můžete s dětmi zajít na čertí pohádku do Koruny, večer pak na vernisáž Kruhu radotínských výtvarníků nebo do kina. V neděli 12. 11. se koná bowlingový turnaj a v kině dávají záznam Verdiho opery Trubadúr. Hezký víkend!

Sobota 11. listopadu
 • JAK SI ČERTI HRÁLI NA DIVADLO od 15 hodin
  Pohádka pro děti v podání Petrpaslíkova divadla v Kulturním středisku "U Koruny". Vstupné 60 Kč.
  Pozvánka na fb profilu


 • VERNISÁŽ KRUHU RADOTÍNSKÝCH VÝTVARNÍKŮ od 17 hodin
  Malby, grafiky, drobné plastiky a jiná dílka můžete vidět na prodejní výstavě radotínských i přespolních výtvarníků (výstava se bude konat od 12. do 18. listopadu od 10 do 18 hodin v Kulturním středisku v domě „U Koruny“).
  Vstup na vernisáž je zdarma.
  Pozvánka na fb profilu

 • Kino Radotín: MAXINOŽKA od 15.30 hodin (130 Kč)
  Náctiletý outsider Adam se vydává na dobrodružnou cestu, aby odhalil záhadu svého dávno ztraceného tatínka, jen aby zjistil, že to není nikdo jiný než legendární Lesní muž! Ten se skrývá hluboko v lese, aby zde na mnoho dalších let chránil sebe a svou společnost HairCo. Obří korporace zkoumá vědecké experimenty se svým speciálním DNA. Otec a syn začínají dohánět ztracený čas. Po chlapcově počáteční nedůvěře, Adam brzy zjistí, že i on má velké nadání, o kterém se mu dříve ani nezdálo a dobrodružství tak teprve začíná.


 • Kino Radotín: BAJKEŘI od 17.30 hodin (110 Kč)
  Bajkeři slibují být rozvernou letní komedií ve stylu Snowboaďáků a Rafťáků. Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wi-fi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc, než status na facebooku...


 • Kino Radotín: VRAŽDA V ORIENT EXPRESU od 20.00 hodin (120 Kč)
  Agatha Christie je jednou z nejznámějších a nejprodávanějších spisovatelek všech dob a příběh 13 cestujících podezřelých z vraždy a uvězněných v luxusním vlaku Orient Expres je jednou z jejích nejslavnějších detektivek. Nejnovější filmové zpracování bylo režírováno režisérem Kennethem Branaghem, který také hrál roli nejvýznamnější postavy - detektiva Hercula Poirota. Dále hrají Penélope Cruz, Willem Dafoe, Judi Dench, Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Daisy Ridley a Josh Gad.
Neděle 12. listopadu
 • BOWLINGOVÉ KOULOIDNÍ FINÁLE  (od 14 hodin)

  vyzadujiBowlingový turnaj a závěrečná soutěž 5. Mistrovství Radotína 2017 v boulo/koulo disciplínách. Vlastní turnaj začíná ve 14 hodin, prezentace účastníků je ale už ve 13.30 hodin v restauraci Amigos na Horymírově náměstí v Praze-Radotíně.
  Za startovné, které je splatné při zahájení soutěže, dospělí zaplatí 70 Kč, děti 30 korun, členové OPÉRA hrají zdarma.Zveřejněno: 10.11.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1084 x
Vytisknout