Radotínský Happenig Vol. 8

Radotínský happening, 13.6.2017Skutečně již osmý ročník kulturní akce Radotínský happening proběhl v úterý 13. června v radotínském skateparku.

Tuto akci již tradičně pořádá nízkoprahový Klub Radotín, který poskytuje podporu a pomoc dětem a mladým lidem v období dospívání. Radotínský Happening byl však otevřen nejen pro ně, ale i pro rodiče a všechny, kdo si chtěli zpříjemnit čekání na blížící se letní prázdniny.
Radotínský happening, 13.6.2017Happening měl v letošním roce obzvláště bohatý program. Kromě tradičních aktivit jako skate exhibice, či turnaj ve stolním fotbálku o hodnotné ceny, přišel letos také žonglér, od kterého se se mohli zájemci naučit základy této obtížné, ale zábavné disciplíny. Velký úspěch měl také stánek se sítotiskem a airbrushem, kde si mohli zájemci zkrášlit tričko, tašku nebo pořídit smyvatelné tetování na ruku, nohu nebo dokonce obličej. 

Celou akci bylo možné uskutečnit jen díky finančním příspěvkům Magistrátu hlavního města Prahy a Městské části Praha 16. Díky této finanční podpoře mohlo být vstupné na Radotínský happening zdarma. Přijít tak mohli všichni, třeba i ti, kteří šetří svoje kapesné na prázdninové výlety.
pracovníci nizkoprahového Klubu Radotín

více fotografií naleznete ve fotogalerii

Zveřejněno: 21.06.2017 – Kateřina Drmlová ; Přečteno 1364 x
Vytisknout