Tipy na víkend

V sobotu 2. prosince můžete s dětmi zajít na vánoční dílny do základní školy, odpoledne pak na čertí pohádku do Koruny. Sobotní perličkou na dortu bude beseda se Soňou Červenou a Olgou Sommerovou - také v Koruně.  V kině dávají Paddington 2, pro dospělé české Kvarteto nebo od 20 hodin drama Rodin. Hezký víkend!

Sobota 2. prosince
 • VÁNOČNÍ DÍLNY VE ŠKOLE od 9 do 13 hodin

  Základní škola Praha - Radotín a Školní klub KLÍČ pořádají další "dílničky" s vánoční tématikou v budově II. stupně místní základní školy, Loučanská 1112/3, Praha-Radotín. Vstupné 90 Kč.

 • JAK ČERTI NEŠLI NADĚLOVAT od 15 hodin
  Pohádka pro děti v podání divadla v Kulturním středisku "U Koruny".  Vstupné 60 Kč.
  Pozvánka na fb profilu

 • Kino Radotín: PADDINGTON 2 od 15.30 hodin (130 Kč)

  Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových a je oblíbeným členem místní komunity. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám jeho tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začne, když je tento dárek ukraden.

 • Kino Radotín: KVARTETO od 17.30 hodin (120 Kč)

  Hráli jste někdy v kapele? Je to jako druhá rodina, s jejímiž příslušníky prahnete po štěstí a prožíváte nečekaná dobrodružství. Stejně jako usedá rodina zas a znovu u jednoho stolu, scházejí se členové kvarteta tzv. soudobé hudby vždy u dalšího koncertu. Poněkud nesourodá čtveřice v čele se solidně vyhlížejícím, avšak lehce sucharským Robertem (Lukáš Melník), jeho partnerkou atraktivní a rozháranou cellistkou Simonou (Barbora Poláková), extrovertním vtipálkem Tomášem (Jaroslav Plesl) a znalcem historie s přezdívkou Funés (Zdeněk Julina) spolu zažívá na cestě za svou nejsvobodnější skladbou řadu humorných situací, ale i nedorozumění. Čas tráví i v legendární hospodě Ponorka v historickém centru svého rodného města, kam chodí také odvázaná „Batrflaj“ (Pavlína Štorková) a „dvorní“ psychoterapeutka kvarteta Sylva (Lenka Krobotová). Mezi hlavními hrdiny dochází k neustálým zádrhelům a lehce bizarním situacím, až konečně jeden neplánovaný večírek přinese jistou katarzi i radost a s ní vytoužený pocit štěstí.

 • KINOVINÁRNA A BESEDA - ČERVENÁ od 18 hodin
  V rámci pořadu Kinovinárna se v sobotu 2. prosince bude od 18 hodin promítat v Koruně celovečerní dokumentární film Olgy Sommerové „Červená“ věnovaný světově proslulé operní pěvkyni a herečce Soně Červené. Po filmu bude následovat beseda přímo se Soňou Červenou i režisérkou Olgou Sommerovou.

 • Kino Radotín: RODIN od 20 hodin (100 Kč)
  V roce 1880 získává Auguste Rodin svou první státní zakázku: Bránu pekel. Následně poznává mladou nadanou žačku Camille Claudel, která se stává nejprve jeho asistentkou a později i milenkou. Snímek Jacquese Doillona portrétuje Rodina jako senzualistu, pro něhož je proces tvorby hluboce sexuálním zážitkem.

Neděle 3. prosince
 • PRVNÍ ADVENTNÍ KONCERT S MARKÉTOU FASSATI MÁTLOVOU (od 17 hodin)
  Sopranistka Markéta Fassati Mátlová v klavírním doprovodu Štěpána Kose v kostele Farního sboru Českobratrské církve evangelické v ul. Na Betonce 14.

  Vstupné je formou dobrovolného příspěvku, který bude použit pro účely Českobratrské církve evangelické v Radotíně.

 • Kino Radotín:  CYRANO Z BERGERACU (COMÉDIE-FRANCAISE) od 16 do 19 hodin (250 Kč)
  "My, komedianti Comédie-Francaise, vědomě cítíme touhu předvést naše divadlo, ukázat každému, proč je milujeme a proč chceme být tady." Vítězný režisér, divadelní a filmový herec Denis Podalydés přebírá historickou scénu. Opera buffa, tragédie, romantické drama, symbolická poezie, fraška... Všechny žánry jsou vzývány, aby daly život zinscenování jednoho z nejvíce symbolických textů francouzského repertoáru!
Zveřejněno: 01.12.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1005 x
Vytisknout