Biotop slavil páté narozeniny

Páté narozeniny letos oslavil koupací biotop v Radotíně. Dvoudenní oslava začala v pátek 20. září běžeckým závodem Kryštof Kids Race, kterého se zúčastnilo téměř 160 dětí i dospělých. Startérem závodu byl radotínský starosta Karel Hanzlík. V cíli pak dětem předával medaile a diplomy.

Během pátečního večera ještě zahrály dvě kapely, PŠT Trio a především Portless. Jejich vystoupení se konalo díky podpoře firmy Stahl, stěhovací služby, partnera celé akce. 

Biotop slavil 5. narozeniny, 20. - 21.9.2019. Foto: Martin Bouda
Starosta Karel Hanzlík (vpravo), Dan Bárta a Jan Barák (vlevo), ředitel Biotopu, připíjejí radotínskému koupališti do dalších let.
Foto: Martin Bouda

Sobotní odpoledne na narozeninové oslavě biotopu patřilo rodinám. Čekalo na ně šestnáct stanovišť připravených radotínskými sportovními oddíly a zájmovými kroužky, u nichž se mohlo sportovat, závodit a zkusit různé dovednosti. Návštěvníci si vyzkoušeli atletiku, badminton, basketbal, gymnastiku, jízdu na kajaku a paddleboardu, lakros, lukostřelbu a střelbu z laserových pušek, softbal, ale mohli otestovat i plavání v bazénu nebo si ověřit své znalosti u stánku turistického oddílu, tvořit u Petrklíče nebo si zkusit překážkovou dráhu Skibi. Kdo měl více odvahy, vyzkoušel houpačku do vody, u níž asistovali dobrovolní hasiči z Radotína. Deset šťastných pak obdrželo ceny věnované společností Femat a Radotínskou o.p.s. Závěr dvoudenních oslav pak obstaral Dan Bárta se skupinou Illustratosphere. 

Biotopu přejeme i do dalších let jen to nejlepší!

Autorem fotografií je Martin Bouda, kterému děkujeme za možnost jejich použití! Zveřejněno: 25.09.2019 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1744 x
Vytisknout