Dopravní uzavírky či omezení v Radotíně a jeho okolí

Přinášíme Vám aktuální informace o dopravních uzavírkách a omezení v Radotíně a jeho okolí.
  • Od 10. července 2021 do 28. února 2022 dojde k částečné uzavírce v ulici Radotínská ve Velké Chuchli v úseku cca 270 metrů od železničního přejezdu směrem na Radotín. Doprava zůstane zachována jednosměrně ve směru z Radotína do Chuchle. Objízdná trasa pro směr do Radotína je vedena ulicí Dostihová, Strakonická, Výpadová, Přeštínská a Radotínská.
Provoz BUS linky č. 244 ve směru Smíchovské nádraží - Nádraží Radotín bude veden do zastávky „Starolázeňská“ beze změny, u železničního přejezdu ve Velké Chuchli odbočí přes Dostihovou na Strakonickou, poté na Výpadovou a přes Přeštínskou zpět na Vrážskou, dále pojede po své trase. Ruší se zastávky Závodiště Chuchle a Zahradnictví ve směru na Nádraží Radotín a přemísťuje se zastávka Radotínská, a to do ulice Dostihová a zastávka Přeštínská z ulice Radotínské do ul. Přeštínské.
  • Od 11. do 30. října 2021 (do 21.00 hodin) probíhá třetí etapa opravu povrchu větví ramp mimoúrovňové křižovatky Pražského okruhu v Lahovicích. Další etapy uzavírek budou probíhat do 14. listopadu 2021. Veškeré informace (termíny, uzavřené části, objízdné trasy, mapy uzavírek ...) najdete v příloze.

Uzavírky větších komunikací v okolí Radotína:
  • Od 20. září do 18. října 2021 bude částečně uzavřena Strakonická v úseku zastávka BUS MHD “Malá Chuchle“ (částečně bude omezen i prostor zastávky) - most Inteligence (Branický most). Další informace, včetně objízdné trasy najdete v příloze.

O dalších uzavírkách Vás budeme průběžně informovat.

Zveřejněno: 02.09.2021 – Eva Javorská   |   Aktualizováno: 12.10.2021 – Eva Javorská ; Přečteno 1433 x
Vytisknout