Dopravní uzavírky či omezení v Radotíně a jeho okolí

Se začínajícími letními prázdninami začíná i období dopravních omezení a uzavírek. Přinášíme Vám informace o těch, které se týkají i Radotína.
  • Další uzavírka, která je od 1. července do 31. srpna, se týká silnice č. II/101, kde pokračuje v úseku od poloviny křižovatky se silnicí směrem na Kosoř k Třebotovu obnova povrchu komunikace.
  • Od 10. července 2021 do 28. února 2022 dojde k částečné uzavírce v ulici Radotínská ve Velké Chuchli v úseku cca 270 metrů od železničního přejezdu směrem na Radotín. Doprava zůstane zachována jednosměrně ve směru z Radotína do Chuchle. Objízdná trasa pro směr do Radotína je vedena ulicí Dostihová, Strakonická, Výpadová, Přeštínská a Radotínská.
Provoz BUS linky č. 244 ve směru Smíchovské nádraží - Nádraží Radotín bude veden do zastávky „Starolázeňská“ beze změny, u železničního přejezdu ve Velké Chuchli odbočí přes Dostihovou na Strakonickou, poté na Výpadovou a přes Přeštínskou zpět na Vrážskou, dále pojede po své trase. Ruší se zastávky Závodiště Chuchle a Zahradnictví ve směru na Nádraží Radotín a přemísťuje se zastávka Radotínská, a to do ulice Dostihová a zastávka Přeštínská z ulice Radotínské do ul. Přeštínské.
  • Ve dnech 26. a 27. července dojde k úplné uzavírce železničního přejezdu v ulici Starochuchelská pro veškerý silniční i pěší provoz. Následně ve dnech 6. srpna až 5. září dojde k uzavírce tohoto železničního přejezdu pro silniční provoz. Pro chodce bude zřízena lávka pro pěší.

Uzavírky větších komunikací v okolí Radotína:
  • Od 13. do 16. července 2021 bude probíhat úplná uzavírka silnice č. III/11513 v Jílovišti (z důvodu úpravy povrchu komunikace). Informace o uzavírce a objízdná trasa.

O dalších uzavírkách Vás budeme průběžně informovat.

Zveřejněno: 01.07.2021 – Eva Javorská   |   Aktualizováno: 29.07.2021 – Eva Javorská ; Přečteno 571 x
Vytisknout