Dovolená v Chrobolech

Prázdniny začaly, a kdo může, utíká z města do klidu a přírody. Městská část Praha 16 Vám nabízí ideální kombinací obojího - ubytování ve svém rekreačním zařízení, které se nachází v malé obci Chroboly, 9 km jihovýchodně od Prachatic. Okolní lesy přímo vybízí k výletům, ať už za plody lesa či jenom k provětrání hlavy. A jste-li milovníky kol, určitě si je vezměte s sebou.

Hledáte „něco“ na poslední chvíli? V červenci máme téměř volno 😊


Dovolená v Chrobolech

Na výběr máte 4 pokoje (2 čtyřlůžkové, třílůžkový a dvoulůžkový), cena je 190,- Kč za osobu a den, ale můžete si pronajmout i celý objekt za zvýhodněnou cenu 1500,- Kč. Maximální kapacita je 13 osob, máte-li malého pejska, je možné ho po dohodě ubytovat také (cena 50,- Kč/den).

Celý interiér je po rekonstrukci a krom pokojů na Vás čeká kuchyň, společenská místnost s televizí a společné sociální zařízení.

Chroboly   Chroboly   Chroboly   Chroboly

Přímo v obci je krásné přírodní koupaliště a malebná kaple Panny Marie Lurdské, v blízkosti je rozhledna Libín, Český Krumlov, Národní park Šumava a spoustu dalších zajímavých míst, která stojí za to navštívit. 

Rezervace vyřizuje Kancelář úřadu, tel.: 234 128 201-202, e-mail: kancelar@praha16.eu nebo osobně na adrese Úřadu městské části Praha 16, nám. Osvoboditelů 21/2a (kancelář č. 18 v 1. patře budovy).

Fotogalerie ZDE.


Vloženo: 01.07.2019 – Eva Javorská ; Přečteno 677 x
Vytisknout