Koncert pro radotínské seniorky a seniory

V této pro všechny těžké době přinesla v úterý odpoledne alespoň trochu veselí seniorkám a seniorům z domu s pečovatelskou službou radotínská radnice. 

V půl třetí odpoledne hrálo do oken a balkónů trio kapely Bartet, jejichž venkovní koncert zařídila Městská část Praha 16. Osobně seniory a pečovatelky přišel pozdravit i radotínský starosta Karel Hanzlík spolu s dalšími zástupci městské části. Neopomněl seniorům poděkovat za trpělivost a příkladný přístup k dodržování nařízení, která zvláště u starších lidí znamenají minimální kontakt s okolím. Velké díky směřovaly i k pracovnicím pečovatelské služby a ke všem dobrovolníkům, kteří se více jak měsíc a půl intenzivně starají  v souladu se všemi hygienickými a organizačními opatřeními nejen o klienty z Domu s pečovatelskou službou v ulici K Cementárně a Na Benátkách, ale i o spousty dříve narozených po celém Radotíně.

Pak již v příjemné atmosféře zazněly písničky ze Semaforu, hity Waldemara Matušky, Michala Tučného a dalších, které zpříjemnily krásné, téměř letní odpoledne zcela jistě všem přítomným.

Koncert pro seniory, 28.4.2020 Koncert pro seniory, 28.4.2020 Koncert pro seniory, 28.4.2020 Koncert pro seniory, 28.4.2020
Vloženo: 29.04.2020 – Eva Javorská ; Přečteno 1025 x
Vytisknout