Kurz Radotína se nemění

15.11.2010 Ustavující 1. zasedání zastupitelstva MČ Praha 16, blahopřání staronovému starostovi Mgr. Karlu HanzlíkoviRadotínská radnice má nové vedení – zcela totožné s tím původním!

Na svém prvním ustavujícím zasedání se v pondělí 15. listopadu v Kulturním středisku Radotín sešli noví zastupitelé Městské části Praha 16, aby složili slib do rukou nejstaršího zastupitele Ing. Milana Bouzka a ze svých řad zvolili starostu, oba jeho zástupce, radní a předsedy finančního a kontrolního výboru.

Žádné drama se nekonalo, výsledek této volby už v podstatě jen logicky vyplynul z volby občanů – ta jasně ukázala podporu kontinuálního pokračování práce dosavadního vedení samosprávy.

Starostou Městské části Praha 16 je tedy opět Mgr. Karel Hanzlík (ODS), prvním zástupcem starosty Mgr. Miroslav Knotek (ODS), druhým zástupcem starosty Ing. Milan Bouzek (ODS). Zbývající dva členové rady jsou Ing. Jan Farník (ODS), který i nadále bude působit jako uvolněný radní pro oblast informatiky, a Ing. Petr Binhack (ODS). Předsedou finančního výboru byl zvolen Ing. Karel Klíma (ČSSD) a předsedou kontrolního výboru PhDr. František Černohorský (KSČM).

Fotografie ze zasedání naleznete ve fotogalerii.

Zveřejněno: 01.12.2010 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 10095 x
Vytisknout