Od čtvrtka bude opět probíhat výdej dezinfekcí radotínským občanům

Kvůli pokračujícímu výskytu koronaviru opět zajistila Městská část Praha 16 dezinfekční prostředky pro občany Radotína. 

Výdej bude probíhat v areálu úřadu na náměstí Osvoboditelů 21/2a. Tento týden se bude dezinfekce vydávat ve čtvrtek 21. ledna od 14 do 16 hodin. Další možnost vyzvednutí dezinfekce budou mít radotínští občané v pondělí  25. ledna od 16 do 18 hodin. K uvedenému účelu bude tradičně použit mobilní krizový kontejner, který radotínská radnice pořídila pro řešení vážných případů ohrožení přímo v terénu jako jsou povodně nebo ekologické havárie. V poslední době je kontejner využíván co by výdejní místo pro distribuci dezinfekce a ochranných pomůcek občanům.

Dezinfekce Přistavení krizového kontejneru v areálu Úřadu městské části Praha 16, náměstí Osvoboditelů 21/2a  Přistavení krizového kontejneru v areálu Úřadu městské části Praha 16, náměstí Osvoboditelů 21/2a

Vydávaný prostředek slouží k dezinfekci rukou nebo jako přídavek do roztoku na sterilizaci ploch - návod a složení je zde:
Souhrn vlastností biocidního přípravku Anti-COVID (pdf, 272 kB)

Zároveň opět probíhá rozvoz dezinfekce radotínským provozovnám a volnočasovým organizacím, které fungují i v době nouzového stavu.
Vloženo: 18.01.2021 – Eva Javorská ; Přečteno 556 x
Vytisknout