Pár fotografií ze staveb bazénu, jídelny, školy

Zima se stále ještě neohlásila naplno, ale i když přijde asi brzo, probíhající stavby neohrozí, v půdní nástavbě staré školy i v bazénu již práce probíhají převážně v interiéru, přístavba školní jídelny jde suchou cestou.

Krytý bazén už postupně dostává svá životně důležitá "střeva": potrubí zaplnilo strojovnu, je pod nerezovou vanou bazénu, připravená je kotelna i strojovna vzduchotechniky, na rozvodech se pracuje. Samotný bazén má již zčásti vyvařené dno (pod tempovou částí), ještě zbývá dokončit relaxační zónu. Tvar dostává i sauna, restaurace má hotový základní skelet, od hlavního vchodu se vzhůru vine točité nerezové schodiště (v době focení ho zrovna složil jeřáb):

vyzadujivyzadujivyzadujivyzadujivyzaduji

 do fotogalerie

Nástavba základní školy už je zteplená minerální vatou, , postavená je výtahová šachta i požární únikové schodiště. Na svém místě jsou všechny střešní okna, místo pevného prosklení obvodového prstence jsou však doposud fólie:

vyzadujivyzadujivyzaduji

  do fotogalerie

Na pevné prosklení zatím čeká i přístavba jídelny. Klasická okna umístěná ve fasádě směrem k hřbitovu jsou však již na svém místě, pro obvodové prosklení se montují kovové rámy:

vyzadujivyzadujivyzaduji

 do fotogalerie

Zveřejněno: 10.12.2018 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 1817 x
Vytisknout