Pokračování uzavírky v ul. Zderazská v Radotíně

V rámci provádění 3. fáze výstavby inženýrských sítí a obnovy komunikace dojde v  termínu od 15.12.2019 do 30.4.2020 k úplné uzavírce v ulici Zderazská v úseku: Karlická – Otínská. 

Dále bude ul. Zderazská zjednosměrněna (ve směru z centra) od Karlické po ulici Otínskou pouze pro BUS MHD a rezidenty bydlící po pravé straně ve směru do kopce.

Objízdná trasa je nadále vedena obousměrně po trase: Karlickou do Černošic, dále ulicí Karlštejnskou přes Solopisky, Roblín, Kuchař a zpět na komunikaci 101 Třebotov.

Pro nákladní dopravu nad 12 tun je stanovena objížďka ve směru na Třebotov od Strakonické po trase: nájezdovou rampou na Lahovický most a dále po Pražském okruhu sjezd je v exitu 16 na komunikaci K Barrandovu – vlevo K Austisu a po vyznačených komunikacích přes Ořech a Chýnici až do Třebotova.

Individuální doprava ve směru Třebotov a Kosoř je vedena po neznačené trase: Karlická - vpravo Na Viničkách - vpravo Kolová - vlevo Zderazská - hranice Prahy.

Individuální doprava ve směru z Kosoře do Radotína je vedena po neznačené trase: Kosoř - Zderazská - vlevo Otínská - vpravo Jelenovská - přímo Karlická.

Autobusová doprava ve směru Třebotov a Kosoř je vedena po neznačené trase: Karlická - Zderazská - hranice Prahy.

Autobusová doprava ve směru z Kosoře do Radotína je vedena po neznačené trase: Kosoř - Zderazská - Otínská - Karlická.

Zhotovitelem stavby je spol. Čermák a Hrachovec, a.s.

Zveřejněno: 12.12.2019 – Jana Hejrová, DiS.   |   Aktualizováno: 13.12.2019 – Eva Javorská ; Přečteno 1540 x
Vytisknout