Prázdninový provoz v Radotíně

I když už díky ředitelskému volnu mnoho škol zavřelo své brány v pátek 26. června, letní prázdniny začínají až ve středu, kdy také začne u většiny radotínských kulturních a sportovních zařízení letní provoz.

Oproti prázdninám v minulých letech budou tyto odlišné. Stále budeme pociťovat důsledky koronavirové pandemie a ani roušky nemůžeme úplně zahodit.

V Radotíně bude pro milovníky vody o prázdninách otevřený nejen biotop, ale i bazén, včetně již klasických pondělních snídaní. Biotop navíc lehce nahradí zavřené kino, návštěvníci už mohli shlédnout 4 filmy a další filmová projekce se chystá v srpnu.

A přestože bude až do září zavřené i kulturní centrum U Koruny, „kulturistky“ neusnuly na vavřínech a krom již proběhlého Radotínského mecheche připravují další koncert pro seniory, a to 14. července od 14.30 hodin pod okny domu s pečovatelskou službou v ulici K Cementárně.

Ani místní knihovna na své čtenáře nezapomněla a o prázdninách má otevřeno, i když v letním režimu, a to v pondělí a ve čtvrtek od 9 do 18 hodin (s polední pauzou mezi 12. a 13. hodinou).
Zveřejněno: 30.06.2020 – Eva Javorská ; Přečteno 149 x
Vytisknout