Rytíři přijeli v civilu

Ve čtvrtek 10. prosince se v Kině Radotín uskutečnila dvě mimořádná představení: dopoledne se příběh Ať žijí rytíři promítal pro školu, odpoledne pro všechny, kdo chtěli vidět nejen film, ale i ty, kdo ho připravovali.

Možnost vyzpovídat herce, režiséra i producenta měli všichni přišedší právě díky představiteli posledně zmíněné profese, Viktoru Krištofovi. Ten totiž do velkého světa filmu vyrazil právě z Radotína a tak se rozhodl dát svému rodišti hezký dárek: promítání, besedu s tvůrci, autogramiádu a památeční fotocení - to vše v jednom dni a na jednom místě.

Nejprve si tento bonbónek vychutnaly děti ze 3. a 4. ročníků prvního stupně radotínské ZŠ, odpoledne si pak pro podobný balíček zážitků mohl přijít každý, kdo si našel chvíli času (a 35 korun k tomu).

Jeden plakátek s vlastnoručními podpisy dostala i Městská část Praha 16.

 Diváci a posléze tazatelé na besedě Beseda s producentem a herci, režisér prozatím chybí Štěpán Krtička a Jan Komínek Zleva Jan Komínek, Hynek Čermák, Pavel Kříž a režisér Karel Janák, foto: Michal Pavlát O podpisy hrdinů i padoucha byl zájem, foto: Michal Pavlát Autogramiáda, foto: Michal Pavlát Poděkování za hezký film, foto: Michal Pavlát Zleva producent Viktor Krištof, herci Štěpán Krtička, Jan Komínek, Hynek Čermák, Pavel Kříž a režisér Karel Janák, foto: Michal Pavlát Foto dětí s tvůrci filmu, foto: Michal Pavlát  Ještě jeden podpis na plakát, foto: Michal Pavlát plakát s autogramy

Zveřejněno: 14.12.2009 – Kateřina Drmlová ; Přečteno 6701 x
Vytisknout