Sexem ke štěstí

Hledáte-li vtipný návod, kterak narovnat vztahy s partnerem, obraťte se na odbornici - zkusit můžete sexcoaching, a to rovnou v Kulturním středisku Radotín v domě "U Koruny". Právě tady ve čtvrtek 19. října od 19 hodin dávají hru Jakuba Zindulky Sexem ke štěstí. Těšit se můžete na herecký koncert Milušky Bittnerové, Martiny Hudečkové, Vladimíra Kratiny a Viléma Udatného. 

O čem hra je? 

Stella je ve svých šedesáti letech skutečnou odbornicí na oživení intimních manželských hrátek. Proto se na ni obrátí stárnoucí Norbert, který není spokojen s intimním soužitím se svou mladší manželkou Hedvikou. Norbert a Stella si jsou evidentně sympatičtí.

Stellin o deset let mladší manžel Robert, značně unavený neustálými experimenty své partnerky, si najde někoho mladšího. Jeho milenka Hedvika je ovšem shodou okolností manželkou Norberta. A tak se terapeutická sezení poněkud vymykají kontrole.

Za vstupné zaplatíte 390 korun, lístky lze rezervovat na e-mailu rezervacekskoruna@centrum.cz. Další informace v Kulturním středisku Radotín, tel.: 257 911 746. Rezervace nutná. 

Pozvánka na představení Sexem ke štěstíZveřejněno: 08.02.2017 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1575 x
Vytisknout