Slovo starosty

Vážení spoluobčané,

končíme právě jednu významnou etapu v rozvoji Radotína – rekonstrukci a rozšíření areálu základní školy. Jsme městskou částí, která myslí na svou budoucnost. Proto jsme už nyní připravili kapacitu školy na nárůst počtu obyvatel Radotína, tedy i dětí. Zároveň areál posouváme dál: krytý bazén jako součást školního areálu se jinde moc nevidí. Pro nás však plavání představuje důležitou součást pohybové výchovy dětí. Nehledě k tomu, že bazén začíná využívat i veřejnost. 

Zároveň Vás chci pozvat na dvě důležité kulturně-společenské akce. V sobotu 14. září se v Radotíně právě před zrekonstruovanou starou budovou základní školy koná už tradiční burčákobraní. Jsem milovníkem vína a každoroční ochutnávání burčáku mohu doporučit všem. Navíc nám k pohodě zahraje slavný Hradišťan s Jiřím Pavlicou. Zažijme spolu na jeden den atmosféru Jižní Moravy, korunovanou dobrým jídlem, pitím a především krásnou muzikou! 

Hudební program pro Vás chystá o týden později, v pátek 20. a sobotu 21. září, také Biotop Radotín. K oslavě svých pátých narozenin přizval zpěváka Dana Bártu s jeho kapelou Illustratosphere a v sobotu zahraje skupina Portless. Koncerty se budou konat přímo na Biotopu, a když počasí bude přát, třeba se ještě i vykoupeme. Těším se na setkání s Vámi!

Zářijové číslo Novin Prahy 16 (pdf, 5,1 MB)

starosta Městské části Praha 16


Zveřejněno: 29.08.2019 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1023 x
Vytisknout