Slovo starosty

Vážení spoluobčané,

k životu v Radotíně už tradičně patří vysoká účast ve volbách, ať už se jedná o komunální, nebo parlamentní volby. Jsem rád, že vám věci okolo nás nejsou lhostejné a pravidelně vyjadřujete své preference. Proto vás žádám, abyste využili možnosti vybrat své zástupce do radotínského i celopražského zastupitelstva i tentokrát – 23. a 24. září. 

Na konci volebního období vám chci poděkovat za vaši důvěru, kterou jste nám spolu s ostatními kolegy zastupiteli v právě končícím cyklu dali. Vaší důvěry si velmi vážím i osobně, díky ní jsem už 16 let starostou Radotína. 

V této roli cítím především velkou zodpovědnost za to, jakou cestou se naše městská část od roku 2006 vydala. Samozřejmě se nejedná o práci jednoho člověka, radnici vedu se svým zkušeným týmem, kterému také děkuji za práci odvedenou v právě končícím volebním období. Dík je o to větší, jelikož uplynulé volební období z mnoha důvodů nebylo úplně standardní a jednoduché. Ale od toho na radnici jsme a dostali jsme v roce 2018 i velkou důvěru, abychom vše řešili.

V rozdělané práci chceme pokračovat a dělat i nadále vše pro to, aby se v Radotíně žilo stále lépe a lépe. 

Karel Hanzlík
starosta Městské části Praha 16 (Radotín)

Aktuální číslo Novin Prahy 16, září 2022 (pdf, 7,6 MB)
Zveřejněno: 30.08.2022 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1464 x
Vytisknout