V budovách úřadu si můžete dát pramenitou vodu

Výdejník pramenité vody, 1.4.2016K dosavadnímu vybavení prostor Úřadu městské části Praha 16 nyní přibyly i stojany, z nichž si lze natočit chlazenou či temperovanou neochucenou vodu.

Pramenitá voda stáčená v chráněné krajinné oblasti Kokořínsko je od 1. dubna zdarma k dispozici jak v přízemí radnice, tak v dalších dvou budovách.

Výdejník pramenité vody, 1.4.2016Natočit si ji lze z výdejníku, u kterého jsou v k dispozici plastové kelímky. Každý z těchto přístrojů je zároveň doplněn i tubusem, do kterého lze odhodit prázdný použitý kelímek. Voda je k dispozici jak chlazená na 5 ºC (modré tlačíko), tak i o přirozené teplotě místnosti (červené tlačítko, s nímž je třeba zároveň stisknout dětskou pojistku).

Výdejník pramenité vody, 1.4.2016Dodavatel zařízení a vody z hlubinných vrtů Fontana Watercoolers, s.r.o. bude provádět pravidelnou preventivní sanitaci vnitřních částí výdejového zařízení. Výměnu barelů s vodou a doplňování nápojových kelímků si úřad zajišťuje sám.

Pokud se právě Vám stane, že si natočíte poslední vodu z barelu, upozorněte na to, prosím, některého z pracovníků úřadu. Děkujeme.

Zveřejněno: 04.04.2016 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 1740 x
Vytisknout