Veřejná jídelna se opět otevírá

Od 1. června se opět otevírá jídelna v domě s pečovatelskou službou v ulici K Cementárně, avšak za zvýšených hygienických opatření, jako je pravidelná dezinfekce prostor, bezdotykový zásobník s dezinfekčním gelem na ruce umístěný u vstupu do jídelny a především pak oddělený provoz pro veřejnost a seniory, kteří v domě bydlí.

Pro veřejnost se proto upravuje provoz jídelny na dobu od 11.50 do 13.00 hodin.Výhradně jen pro klienty domu s pečovatelskou službou bude stravovací zařízení otevřeno již od 10.45 hodin.

Veškerá organizace a hygienická opatření byla projednána v návaznosti na další uvolňování opatření stanovených vládou ČR s vedením radotínské radnice a Krizového štábu Městské části Praha 16. Rovněž byl dojednán upravený systém rozvozu obědů klientům v terénu, kterým v době nouzového stavu bylo jídlo rozváženo v menuboxech dvěma posádkami.

Od pondělí 1. června bude jídla v standardních jídelních sestavách rozvážet již jen jedna posádka, která bude mít o jednoho člena navíc. To proto, že personálně bude rozděleno, kdo bude jídlo vydávat a kdo bude jen odebírat z předchozího dne použitý set jídelních nádob.

Bezdotykové zásobníky na dezinfekční gel se budou během dnešního dne doplňovat i do dalších budov pečovatelské služby, včetně domu s malometrážními byty.
Vloženo: 29.05.2020 – Eva Javorská ; Přečteno 677 x
Vytisknout