Zderazská ulice opět v plném provozu

Od pondělí 10.2.2020 bude plně zprovozněna Zderazská ulice. Díky několikaměsíčnímu jednání s Odborem pozemních komunikací a drah Magistrátu hlavního města Prahy se zástupcům radotínské radnice podařilo dojednat otevření Zderazské ulice o necelé tři měsíce dříve, než bylo Magistrátem v prosinci povoleno.

Městská část Praha 16 zásadně nesouhlasila již s prosincovým rozhodnutím uzavírku povolit až do konce dubna 2020, protože na stavbě chybělo k dokončení jenom pár drobných nedostatků, které bylo možné provést již za běžného provozu. Magistrát hlavního města Prahy bohužel rozhodl bez ohledu na tento názor o prodloužení uzavírky o dalších 5 měsíců.

Po několika týdnech jednání a povolení předčasného užívání komunikace ze strany stavebního úřadu pro Prahu 16 bude tedy komunikace otevřena nejpozději v noci z 9. na 10. února, a to pro veškerou dopravu. Ve stejné době budou zrušeny objízdné trasy a ulice Jelenovská a Otínská se vrátí do původního dopravního režimu, včetně obousměrného režimu a parkování. Zderazská ulice před zprovozněním

Vloženo: 06.02.2020 – Eva Javorská   |   Aktualizováno: 06.02.2020 – Ing. Pavel Jirásek ; Přečteno 1339 x
Vytisknout