Radotínští rozdrtili své kolegy

Tým Prahy 16 uspěl na jedničku v letošním klání pracovníků městských částí, které pořádala Praha 20 (Horní Počernice).

Soutěž úřednické zdatnosti je jediným velkým soupeřením sportovních týmů všech městských částí Praha 1-22 a Magistrátu hlavního města Prahy. Probíhá každoročně a radotínská reprezentace se ho účastní od roku 2013 – tehdy byla akce spojena s odstraňováním povodňových škod a týmy, které tehdy do Radotína dorazily, finančně přispěly do povodňového fondu určeného občanům postiženým živelnou katastrofou. O dva roky později soutěž opět přivítal Radotín a představil zbrusu nový (a všemi účastníky vysoce ohodnocený) biotop.

Letos se 21. června pozornost přesunula na opačný konec Prahy, do Horních Počernic, které jsou dnes Městskou částí Praha 20. Na bojovníky čekala řada netradičních sportovních i náročných úřednických disciplín, na něž se nebylo možné dopředu prakticky připravit (přestože tým ze šestnáctky měl letos přípravu po pracovní době vzornou). Strategie a taktika se ladila až na místě a „za pochodu“.

V těžké konkurenci a po heroických výkonech v některých disciplínách tým Prahy 16 poprvé v historii ovládl tuto soutěž! Z rukou starostky Hany Moravcové a tajemníka Vítězslava Kaliby tak přebírala vítězná sedmička účastníků pohár pro vítěze! Příští ročník bude hostit Praha 14 (tedy lokalita Černého Mostu).

Vítězný tým Prahy 16
Vítězný tým z Prahy 16; 21.6.2018
Zveřejněno: 22.06.2018 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1003 x
Vytisknout