Normální je být zdravý aneb Jak přidat svému životu 20 let ve vysoké kvalitě

V pondělí v podvečer 15. 1. 2018 pořádal KAAN v Místní knihovně Radotín přednášku spojenou s besedou na téma Normální je být zdravý.

vyzadujiVědcům z Univerzity v Kjúšú (Laboratoř buněčné regulační techniky) se podařilo zjistit,že voda z tzv. léčivých pramenů obsahuje "aktivní vodík". Je to nasycená molekula vodíku H, obdobná jako voda v Lurdech.

O tom, jaké fenomenální účinky molekuly vodíku prostřednictvím imunitního systému na naše zdraví mají, byla přednáška RNDr. Jitky Hořejšové.

vyzadujiV průběhu přednášky všichni účastníci vodu nasycenou vodíkem i popíjeli. Vědci z Jižní Koreje našli řešení jak generovat "zázračnou vodu" jako v Lurdech doma. Membrána PEM (titan a platina) umí vyrobit vodu s vyšším obsahem aktivního vodíku než v Lurdech. Generátor umí z vody odstranit škodliviny včetně chloru. V současné době existují dva typy přístrojů s membránou PEM.

Vodu obohacenou molekulárním vodíkem lze nejen pít, ale i mýt se v ní, oplachovat vlasy, detoxikovat potraviny, zalévat s ní květiny.. .Ženy ocení funkci skvělého liftingu (buňky se nasytí vodou a pleť se vypne po celém těle). Udržuje zuby bílé. Děti i zvířata jí dávají přednost před jakoukoli vodou!

 

Za KAAN Alena Ferrová

více fotografií naleznete ve fotogalerii

Zveřejněno: 18.01.2018 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 1250 x
Vytisknout