HLÁŠENÍ ZÁVAD

Vážení občané,
záleží nám na udržování čistoty a veřejného pořádku našeho Radotína. Pokud chcete pomoci k rychlejšímu a efektivnějšímu odstraňování závad na zařízeních v majetku města, informujte nás fotografií a stručným popisem problému. Nahlásit můžete rozbité lavičky, díru v chodníku nebo na komunikaci, nepořádek u popelnic a nevyvezené kontejnery, upozornění na černou skládku, poškozenou zeleň, zaparkovaný vrak automobilu atd.
Poté, co odešlete příspěvek, bude nahlášená závada postoupena konkrétnímu pracovišti Úřadu městské části Praha 16, které se postará o její řešení nebo doporučí další postup, eventuálně pošle hlášení o závadě jinému kompetentnímu úřadu či organizaci. Příspěvky budou spolu s informacemi o způsobu jejich řešení zveřejňovány na této stránce. Děkujeme Vám za spolupráci!
Řadit podle data
Obsahuje text:

Nahlásit závadu, nedostatek

*
*
*
 

*


Nahlášené závady


1 2 3 4 5  další 
 • Otázka: (Marcela Barcalová 28.07.2017 16:06) – Hlášení závad
  Dobrý den, cca před rokem bylo v ulici Jarmily Novotné otevřeno krásné nové dětské hřiště, které velmi rádi navštěvujeme. Nicméně v tuto chvíli začíná působit trochu zanedbaně (neposekaná tráva, bodláky prorůstající štěrkem na herní ploše atd). Myslím, že když se již investovalo tolik do vzniku tohoto hřiště, byla by škoda ho nechat neudržované. Dovolila bych si tedy navrhnout, zda-li by bylo možné hřiště pravidelněji udržovat. Velmi Vám děkuji, s pozdravem a přáním hezkého dne, Marcela Barcalová
  • Odpověď: (Kateřina Drmlová) 31.07.2017 14:17)
   Vážená paní Barcelová,
   na Váš dotaz odpovídá Ing. Marcel Alferi, vedoucí Technických služeb Praha - Radotín:
   Děkujeme Vám za Vaše upozornění. Jakmile se uvolní kapacita Technických služeb, provedeme důkladnější údržbu nad rámec předchozích sekání trávy (vytrhání plevele ze štěrku, vyřezání lopuchů atd.).  
 • Otázka: (Irena Blažková 10.07.2017 21:03) – Hlášení závad
  Dobrý den, v ulici V Edenu v dolní části, kde chodník sousedí s lesem, jsou přerostlé keře, které se ještě deštěm ohnuly, takže po chodníku nejde projít. Bylo by potřeba je zkrátit. Děkuji, s pozdravem Irena Blažková
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 11.07.2017 11:23)
   Dobrý den, paní Blažková, 
   děkujeme za nahlášení závady, která byla projednána na dnešní poradě vedení Městské části Praha 16. Vlastník přilehlých pozemků bude neprodleně vyzván k úpravě zeleně. V části, kde se jedná o pozemky Hlavního města Prahy, provedou údržbu Technické služby Praha – Radotín. 
   S pozdravem
   Jana Hejrová

 • Otázka: (Milan Ulmajer 03.07.2017 9:46) – Hlášení závad
  Nevyčištěné kanály dešťové vody od čp.24 až k č.2 .Vzhledem k tomu, že bydlíme v dolíku ulice čp.4 máme vážné obavy až zase příjdou velké srážky, že budeme díky zanesený kanalizaci vytopeni!!!!Nejvíce zanesený kanál je u č.24 a postupně další směrem dolů k č.2
  • Odpověď: (Kateřina Drmlová) 03.07.2017 14:47)
   Vážený pane Ulmajere,
   Děkujeme za Váš podnět, vedoucí Technických služeb Ing. Marcel Alferi ve čtvrtek 29.6. kolem osmé hodiny ráno, během průtrže, osobně tyto dešťové vpustě kontroloval a všechny měly bezproblémový odtok vody.  Během tohoto a dalšího týdne budou všechny koše dešťové kanalizace v Radotíně znovu zkontrolovány a a tam, kde bude třeba, také vyčištěny.
 • Otázka: (Lucie Šťastná 14.06.2017 13:53) – Hlášení závad
  Chybička se vloudila...
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 20.06.2017 10:50)
   Dobrý den, paní Šťastná, 
   děkujeme za Váš podnět, na jehož základě bude uvedená nová cedule ulice "Ke Zděři" předána k reklamaci na Magistrát hl. m. Prahy. 
   S pozdravem
   Jana Hejrová

   Chybná uliční cedule ulice Ke Zděři. Autor: Šťastná Lucie
 • Otázka: (Hana Špačková 03.06.2017 7:44) – Hlášení závad
  Dobrý den,ráda bych poprosila,zda by bylo možné zakoupit alespoň 2 konve na starý hřbitov momentálně tam
  je pouze 1 konev což je absolutně nedostačující.V případě,že se tam sejde vícNe lidí pěkně se načekáte než se na vás dostane.Díky za pochopení a věřím,že to nebude takový problém.H:Š
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 06.06.2017 8:50)
   Dobrý den, paní Špačková,
   děkujeme za Váš podnět, podle odpovědi Ing. Marcela Alferiho, vedoucího Technických služeb Praha - Radotín, pracovníci technických služeb zkontrolují počet nádob na vodu na všech radotínských hřbitovech a příp. je doplní. 
   S pozdravem
   Jana Hejrová
 • Otázka: (Bílá Jana 29.05.2017 23:05) – Hlášení závad
  Poté, co byly odstraněny kontejnery na tříděný odpad ve slepé ulici ústící do Věštínské ulice, tak jsou kontejnery na tříděný odpad umístěné u Penny marketu permanentně přeplněné.
  • Odpověď: (Kateřina Drmlová) 31.05.2017 16:14)
   Vážená paní Bílá,
   děkujeme z Váš podnět, na dotaz odpovídá Ing. Helena Jíchová z oddělení životního prostředí našeho úřadu:
   Z porady vedení naší městské části vyplynula potřeba obnovení stanoviště separovaného odpadu ve slepé ulici vedoucí z Věštínské. To se podařilo s platností od 1.6.2017 (stanoviště bude fungovat v režimu jako před zrušením s frekvencí vývozu papír 2x týdně,  plast 3x v týdnu, sklo 1x za 6 týdnů), co se týká přetížené separace u Penny marketu, předpokládáme v souvislosti s navrácením stanoviště ve Věštínské jisté snížení náporu na toto stanoviště. Celá situace však bude nadále sledována.
 • Otázka: (Pavla Kittlerova 21.05.2017 13:52) – Hlášení závad
  dobry den ,uz nekolik tydnu nesviti verejne osvetleni v ulici Dehtinska +u schodu spojujici s ulici Na Vinickach (vedle domy cp 26). Psala jsem na ELTODO ale odpovedeli mi,ze jiz verejne osvetleni v Praze neprovozuji. predem dekuji Pavla Kittlerova
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 22.05.2017 9:40)
   Dobrý den, 
   děkujeme za Váš podnět, závadu na veřejném osvětlení v této oblasti jsme nahlásili na spol. PREdistribuce, a.s. Podle e-mailu doručeného dnes, tj. v pondělí 22. 5. zde společnost řeší „složitější poruchu“. 
   Pro další informace, příp. pro nahlášení závad na veřejném osvětlení, prosím, kontaktujte linku 224 915 151, příp. využijte e-mail poruchyvo@pre.cz. 
   S pozdravem
   Jana Hejrová

 • Otázka: (Vladimír B í l ý 04.05.2017 16:40) – Hlášení závad
  Schody, které vedou z Karlické ulice u železničního mostu podél trati do ul. U Starého stadionu jsou v dezolátním stavu. V současné době jsou vytrhány dlaždice již z druhého schodu, je tam urezlé zábradlí, stav, který může, zejména za tmy a deště způsobit závažná zranění.
  Prosím informujte zodpovědnou organizaci o provedení opravy.
  Děkuji
  B í l ý
  604108174
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 05.05.2017 10:46)
   Dobrý den, pane Bílý, 
   děkujeme za Váš dotaz. Jsme si vědomi havarijního stavu stávajícího schodiště a chodníku mezi ulicemi Karlická a U Starého stadiónu, proto jsme nechali zpracovat projektovou dokumentaci na rekonstrukci uvedené lokality. Firmě BM Construction, spol. s r. o. bude dnes (v pátek 5.5.2017) předáno staveniště a v nejbližším termínu realizovány přípravné práce. O případných uzavírkách budeme informovat na našich webových stránkách. 
   S pozdravem 
   Jana Hejrová

 • Otázka: (Jirina Atanasi Jecna 28.04.2017 21:24) – Hlášení závad
  Dobry den,
  temer cely nas kopec (pod Zderazskou ulici) je jiz delsi dobu ponoren do tmy. Svetla se postupne v prubehu mesicu zhasinala a nyni je jiz veskere verejne osvetleni nefunkcni. Prosime o jeho brzke obnoveni, dekujeme!
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 02.05.2017 10:09)
   Dobrý den, 
   děkujeme za Váš podnět, závadu na veřejném osvětlení v této oblasti jsme nahlásili na spol. PREdistribuce, a.s. Podle telefonického sdělení z neděle 30. dubna (22.30 hod.) by mělo být osvětlení funkční (pracovníci uvedené společnosti o problému věděli, do oblasti již vyjížděli dříve, situaci budou dále sledovat, závadu případně opraví, pokud se vyskytne). 
   Pokud osvětlení nebude opět funkční, kontaktujte, prosím, linku 224 915 151 nebo e-mailem na: poruchyvo@pre.cz.
   S pozdravem
   Jana Hejrová
 • Otázka: (Štich Šimon 21.04.2017 11:55) – Hlášení závad
  Dobrý den,
  nejprve bych chtěl poděkovat za nové podzemní kontejnery na tříděný odpad, bohužel již jsem na několika místech zaregistroval, že je kolem nich dost velký nepořádek, to se samozřejmě netýká jen těchto kontejnerů, ale i standartních. Proč musí člověk, když chce třídit objezdit několik míst v Radotíně, přesto že počet míst stoupá ? Nebylo by možné nějakým funkčním způsobem tato místa monitorovat 2 denně v rámci různých složek MÚP 16, nemuselo by se to poté za vícenáklady radnice uklízet a následně by to třeba člověk bydlící na sarém sídlišti nemusel vozit k cementárně...? Ale pokud to samozřejmě nelze tak holt asi třídit přestanu.....Děkuji za odpověď
  • Odpověď: (Kateřina Drmlová) 21.04.2017 13:11)
   Vážený pane Štěchu,
   za nepořádek v okolí podzemních kontejnerů jsou zodpovědní někteří jejich uživatelé, kteří ignorují určitá pravidla pro vkládání separovaného odpadu. Objem pro odpad se díky podzemním kontejnerům výrazně zvětšil. Je to o občanské sounáležitosti, když někoho uvidíte, že dělá kolem kontejneru nepořádek, pak ho, prosíme, poučte.


Zveřejněno: 10.03.2015 –Admin Admin ; Přečteno 25215 x
Vytisknout