Zdenka Trvalcová & friends

Francouzský šanson, gipsy swing i world music zazní 25. února na Klubové scéně Milana Peroutky v domě "U Koruny" v podání slovenské zpěvačky Zdenky Trvalcové. 

foto: www.zdenkatrvalcova.com

Skvělá slovenská zpěvačka a šansoniérka Zdenka Trvalcová žije v Praze od roku 2002. Po ukončení studia klasického zpěvu začala v témže roce působit v pražských muzikálových divadlech. Zásadní pro její další kariéru se stala hlavní role Edith Piaf v představení "Edith Piaf - vrabčák z předměstí". Stala se nadšenou frankofilkou a do svého repertoáru zařadila nejen šansony Edith Piaf, ale i mnoho dalších známých francouzských písní.

V roce 2010 potkala akordeonistu Michala Mihoka a společně založili kapelu VOILA!. Repertoár složený z netradičně pojatých známých francouzských hitů následně začali doplňovat o vlastní autorské písně. V roce 2014 získala kapela "Českého tučňáka" za rok 2013 a na podzim téhož roku debutovala s albem Décollage. V současnosti kapela koncertuje nejen v Čechách, ale i v zahraničí.

Tradičnímu francouzskému šansonu se Zdenka nadále věnuje v sólovém koncertním programu s doprovodem Michala Mihoka na akordeon a Tibora Žida na kytaru. Tak je uvidíte a uslyšíte v Koruně.  

Koncert zpěvačky Zdenky Trvalcové se uskuteční ve čtvrtek 25. února od 19 hodin na Klubové scéně Milana Peroutky Kulturního střediska Radotín v domě "U Koruny".


Plakát - koncert Zdenka Trvalcová

Informace na www.zdenkatrvalcova.com

Vstupenky za 170 Kč rezervujte na rezervacekskoruna@centrum.cz, tel.: 257 911 746.


Zveřejněno: 25.02.2016 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 1784 x
Vytisknout