HLÁŠENÍ ZÁVAD

Vážení občané,
záleží nám na udržování čistoty a veřejného pořádku našeho Radotína. Pokud chcete pomoci k rychlejšímu a efektivnějšímu odstraňování závad na zařízeních v majetku města, informujte nás fotografií a stručným popisem problému. Nahlásit můžete rozbité lavičky, díru v chodníku nebo na komunikaci, nepořádek u popelnic a nevyvezené kontejnery, upozornění na černou skládku, poškozenou zeleň, zaparkovaný vrak automobilu atd.
Poté, co odešlete příspěvek, bude nahlášená závada postoupena konkrétnímu pracovišti Úřadu městské části Praha 16, které se postará o její řešení nebo doporučí další postup, eventuálně pošle hlášení o závadě jinému kompetentnímu úřadu či organizaci. Příspěvky budou spolu s informacemi o způsobu jejich řešení zveřejňovány na této stránce. Děkujeme Vám za spolupráci!
Řadit podle data
Obsahuje text:

Nahlásit závadu, nedostatek

*
*
*
 
*


Nahlášené závady


1 2 3 4 5  další 
 • Otázka: (Helena Olmrová 19.12.2019 2:39) – Hlášení závad
  Dobrý den, před domem jsme mívali kontejnery tříděného odpadu, ale v průběhu oprav ulice Zderazská byly odvezeny. Nyní na tomto místě vzniká hromada odpadu, zřejmě vlastníci okolních nemovitostí doufali, že se popelnice vrátí. Je možné, aby město chodník uklidilo a vrátilo popelnice na tříděný odpad? Děkuji za odpověď. Foto v příloze. zdraví Helena Olmrová
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 23.12.2019 10:55)
   Dobrý den,
   děkujeme za Váš podnět, na nějž odpovídá Ing. Lenka Hübnerová, vedoucí Oddělení životního prostředí našeho úřadu:
   Hromadu odpadu z ulice Zderazská odstranili pracovníci našich technických služeb. Po dohodě s panem místostarostou Ing. Milanem Bouzkem jsme se zástupcem Pražských služeb, a.s. domluvili vrácení kontejnerů na separovaný odpad na původní stanoviště, křižovatka ul. Zderazská a Otínská od 23. 12. 2019.
   S pozdravem 
   Jana Hejrová
 • Otázka: (Alena Kotlíková 18.12.2019 19:24) – Hlášení závad
  Ohořelé kontejnery a jejich obsah dělají ostudu již čtvrtý den na křižovatce ulic Živcová a Radkovská.
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 20.12.2019 13:23)
   Dobrý den,
   kontejnery a úklid odpadků v okolí stanoviště mají na starosti Pražské služby, a.s. Kontejnery byly vyměněny a odpadky v okolí byly uklizeny. Nicméně - úklid po požáru bude zaurgován (také na Pražské služby). 
   Děkujeme za pochopení. 
   S pozdravem 
   Jana Hejrová
 • Otázka: (Alena Šoufková 29.10.2019 20:07) – Hlášení závad
  elektrické osvětlní 512977 stále bliká je to velmi nepříjemné

  místní rozhlas na sloupu u č.p.658 ve směru Zderazská nefunguje
  • Odpověď: (Eva Javorská) 30.10.2019 7:58)
   Dobrý den,
   děkujeme za upozornění. Závadu jsme nahlásili správci veřejného osvětlení. Tímto správcem je společnost Technologie hlavního města Prahy. Poruchy veřejného osvětlení můžete hlásit přímo na stránkách společnosti pod tímto odkazem: https://www.thmp.cz/jak-si-zaridit/hlaseni-poruch.
   Závada místního rozhlasu je v řešení.
   S pozdravem
   Eva Javorská
 • Otázka: (Aneta Moravcová 15.10.2019 10:38) – Hlášení závad
  Dobrý den, chci se zeptat zda radar, který je v ulici Karlická po pravé straně ve směru z Černošice - Radotín, je opravdu pouze na kontrolu rychlosti, protože pokud ne, a pokud nám dorazí neoprávněná pokuta, bude se mnou mít někdo velký problém. Jezdíme zde denně a moc dobře víme jaká je povolená rychlost, radar ale zobrazil SPZ našeho vozu, a připsal mu rychlost vozidla za námi, které jelo rychlostí přes 80km/h !!! Prosím o nápravu a upřesnění. Děkuji.
  • Odpověď: (Eva Javorská) 22.10.2019 8:09)
   Dobrý den,

   děkujeme za Váš podnět. Radar je pouze kontrolní, slouží k upozornění na překročení nejvyšší povolené rychlosti. Přesto doporučujeme nejvyšší povolenou rychlost dodržovat, v Radotíně probíhá měření rychlosti městskou i státní policií.
   S pozdravem
   Eva Javorská
 • Otázka: (Vendula Kubátová 08.10.2019 12:54) – Hlášení závad
  Dobrý den,

  prosím o úklid a úpravu zeleně v uličce mezi Zderazskou a Karlickou. Přes přerostlou vegetaci se tam dá sotva projít.
  • Odpověď: (Eva Javorská) 08.10.2019 14:18)
   Dobrý den,
   děkujeme za Váš podnět, na nějž odpovídá Milan Kubec, vedoucí Technických služeb Praha - Radotín: V současné době provádíme úklid a prořez zeleně (sekání trávy, stříhání keřů) v oblasti mezi ul. Prvomájová a ul. Strážovská, včetně všech bočních ulic. Tuto oblast máme v plánu dokončit přibližně do poloviny příštího týdne a následně se přesuneme do oblasti kopce Viničky.
   S pozdravem
   Eva Javorská
 • Otázka: (Karolína Čížková 23.08.2019 10:17) – Hlášení závad
  Dobrý den, bylo by možné umístit u křižovatky Josefa Kočího a Výpadové přechod? V dosahu 50 m není žádný a denně zde přejdou desítky lidí, často maminky s dětmi, s kočárky nebo majitelé se psy. Je to velmi nebezpečný úsek. Děkuji
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 05.09.2019 12:17)
   Dobrý den, paní Čížková,
   děkujeme za Váš dotaz. O absenci uvedeného přechodu ve Výpadové ulici víme, proto se jako Městská část Praha 16 dlouhodobě snažíme se správcem komunikace (tj. s Technickou správou komunikací hlavního města Prahy)  o jeho realizaci. Projektovou dokumentaci zpracovala naše městská část sama, v současné době je vydané příslušné povolení. Investorem je ale Hlavní město Praha, resp. Technická správa komunikací hlavního města Prahy. Termín realizace zatím nebyl stanoven. 
   S pozdravem 
   Jana Hejrová

 • Otázka: (Bohumil Lysý 12.08.2019 11:22) – Hlášení závad
  Před naším domem na Karlické ul.č.20 jsou vadné (resp. chybějí)poklopy na silnici, přičemž auta při přejezdu způsobují chvění (rázy), které jsou přenášeny do našeho domu. Prosím o nápravu.
  Děkuji
  Bohumil Lysý
  • Odpověď: (Jana Hejrová, DiS.) 26.08.2019 14:46)
   Dobrý den, 
   děkujeme za Váš podnět. Závada byla nahlášena na Pražské vodovody a kanalizace, a.s. s žádostí o nápravu. 
   S pozdravem 
   Jana Hejrová
 • Otázka: (Knollová 17.08.2019 7:37) – Hlášení závad
  Dobrý den,
  ovocný strom v vodotrysku zřejmě nevydržel sucha. Zda se na jaře může znovu probudit k životu si netroufám odhadnout. Bude-li to třeba, zasaďte na stejném místě, prosím, nový ovocný strom. Zkrášluje/zkrášloval nám cestu domů.
  Díky.
  • Odpověď: (Eva Javorská) 23.08.2019 10:39)
   Dobrý den,

   děkujeme za Váš podnět, který jsme předali technickým službám. Strom zkontrolovali, potvrdili, že jde o mrtvý strom a situaci budou řešit.
   S pozdravem
   Eva Javorská 
 • Otázka: (Evžen 14.08.2019 14:36) – Hlášení závad
  Dobrý den, hned za viaduktem máte čerstvou černou skládku. Nějaké "hovado" to tam vysypalo rovnou na cestu. Další máte výš, pod Lochkovským mostem. Přeji hezký den!
  • Odpověď: (Eva Javorská) 20.08.2019 10:30)
   Dobrý den,
   děkujeme za Váš podnět, situaci jsme vyšetřili a předali k řešení technickým službám.
   S pozdravem
   Eva Javorská
 • Otázka: (Michael Pour 18.08.2019 23:28) – Hlášení závad
  Dobrý den,v jižním rohu skateparku je vélká díra v plotě.
  • Odpověď: (Eva Javorská) 19.08.2019 11:07)
   Dobrý den,
   děkujeme za Váš podnět, na nějž Vám odpovídá Milan Kubec, vedoucí technických služeb: Děkuje za ohlášení, bohužel nemáme v současné době kapacitu na opravu. Problém se zde opakovaně objevuje, plot opravíme a za nějakou dobu je zde opět pletivo roztržené. Opravu máme v plánu během září.
   S pozdravem
   Eva Javorská


Zveřejněno: 10.03.2015 –Admin Admin ; Přečteno 64989 x
Vytisknout