Facebook Radotína
Facebooková stránka věnovaná Radotínu a Radotíňákům.

Hlášení závad
Nahlásit lze třeba rozbité lavičky, díru v chodníku nebo na komunikaci, nepořádek u popelnic a nevyvezené kontejnery, upozornit na černou skládku, poškozenou zeleň, zaparkovaný vrak automobilu atd.

Info do e-mailu

Bezplatná služba nabízející zasílání nejdůležitějších a aktuálních informací (například o plánovaných odstávkách vody, uzavírkách hlavních radotínských ulic) přímo do e-mailové schránky. Zprávy se navíc mohou týkat i ostatních městských částí správního obvodu Praha 16 (Lipence, Lochkov, Velká Chuchle, Zbraslav) – například změny úředních hodin, uzavírky páteřních komunikací apod.

Mobilní verze stránek
Jednodušší verze oficiálních stránek Městské části Praha 16 přizpůsobená chytrým telefonům a tabletům.

On-line rezervace (občanské průkazy, pasy)
Elektronické objednávání pro klienty správního obvodu Praha 16 na pracoviště Oddělení evidence obyvatel a osobních dokladů Úřadu městské části Praha 16, kde si lze vyřídit občanský průkaz nebo cestovní doklad (pas). 

Otázky a odpovědi
Vy se ptáte, my odpovídáme. Tak nějak by se dala popsat moderovaná diskuze zveřejněná v sekci "Otázky a odpovědi".

Bezplatná služba - bonus pro inzerenty, kteří mají svoji reklamu uveřejněnou v Novinách Prahy 16. Po dobu jednoho roku tak mohou mít zveřejněny údaje o firmě na webových stránkách Městské části Praha 16 v sekci "Firmy".

Služba, která zaměstnavatelům z Radotína a okolí umožňuje zdarma inzerovat volná pracovní místa. Pracovníci si naopak mohou vyhledat pracovní příležitost přímo v místě bydliště.  


Sledování vozidel
Sledujte on-line vybrané vozy, které v Radotíně provádějí strojní úklid, ať už jarní, zimní nebo cyklický.

SMS zprávy 
Systém vyrozumívání obyvatel Městské části Praha 16 v rámci krizového řízení. Zkoušky SMS zpráv se provádějí každou první středu v měsíci všem zaregistrovaným, tedy těm, kteří odevzdali povodňové plány své nemovitosti nalézající se v Radotíně.

Vstupenkový systém Kina Radotín
On-line nákup vstupenek do radotínského kina. Kromě samotného nákupu z pohodlí domova si můžete lístky rezervovat a poté vyzvednout osobně v pokladně kina.  

Ztráty a nálezy
Aplikace, která zprostředkovává kontakt mezi nálezci a těmi, kdo ztratili nějakou věc.

 • Praha 16 má novou webovou aplikaci „Ztráty a nálezy“

  10.01.2018 / Na základě podnětů občanů byla pro webové stránky Praha16.eu vyvinuta nová aplikace – databáze nalezených i hledaných věcí, která je v prvé řadě platformou pro rychlé zprostředkování kontaktu.
 • Na "kabelovce" se stále pracuje

  07.06.2017 / Další jednání zástupců radotínské radnice a firmy UPC Česká republika, s.r.o., jež koupila technologii pro rozvod kabelové televize a internetového připojení v Radotíně od společnosti TV NET, se uskutečnilo ve středu 24. května.
 • Máte problémy s kabelovkou?

  12.04.2017 / Firma UPC Česká republika, s.r.o. (dále jen UPC) se stala dodavatelem internetu a televizního signálu na území Radotína. V současné době je v lokalitách s nevyhovujícím stavem původních kabelů problém s kvalitou nabízených služeb.
 • Praha 16 získala bronz ve Zlatém erbu

  30.03.2017 / Městská část Praha 16 se svým webem Praha16.eu obsadila v letošním ročníku Zlatého erbu bronzovou příčku. Ocenění převzali ve středu 29. března zástupci radotínské radnice z rukou pražského radního Libora Hadravy.
 • Soutěž JuniorErb 2017

  20.02.2017 / Hlavní město Praha vyhlásilo 7. ročník krajského kola soutěže JuniorErb, určené mladým tvůrcům webových stránek spojených s místem bydliště či školou. Uzávěrka přihlášek je 28. února 2017.
 • Odpojení televizní služby TVNET s. r. o.

  23.01.2017 / Jak jsme již informovali, došlo s přelomem roku ke změně poskytovatele služby digitální televize a internetového připojení v Radotíně. Abyste mohli užívat služby od UPC, věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím.
 • Radotínský web umí anglicky

  13.01.2017 / Webové stránky Praha16.eu mají svou historicky první „světovou“ verzi a jako průkopnický jazyk, do něhož jsou klíčové oblasti a příspěvky přeloženy, je angličtina. Spuštěny byly v pátek 13. ledna.
 • TVNET přešla pod UPC

  04.01.2017 / Od posledního dne minulého roku je poskytovatelem kabelové televize a internetu v Radotíně společnost UPC Česká republika.
 • Městská část Praha 16 spustila mobilní verzi stránek

  26.03.2015 / Dnes byla spuštěna mobilní verze webových stránek, která je jednodušší verzí přizpůsobenou chytrým telefonům a tabletům (http://m.praha16.eu).
 • Mobilní radnice funguje již půl roku

  17.03.2015 / Nová služba radotínské radnice pro místní občany, kteří se obtížněji dostávají na pracoviště úřadu při vyřizování svých záležitostí, funguje již půlrok.
12