• Slovo starosty

  30.01.2024 / Vážení spoluobčané, v lednu přijel do Radotína na návštěvu pražský primátor Bohuslav Svoboda, aby si prohlédnul naše nové stavby, případně se dozvěděl o aktuálních záměrech, a abychom probrali další spolupráci mezi naší městskou částí a hlavním městem. Jeho slova o systémové práci vedení radnice mne samozřejmě těší.
 • Slovo starosty

  02.01.2024 / Vážení spoluobčané, přeji vám vše dobré v novém roce! Ať se vám vyplní všechna předsevzetí, která si do roku 2024 dáváte! Ať vás provází pohoda a potřebné zdraví!
 • Slovo starosty

  05.12.2023 / Vážení spoluobčané, přeji vám klidné a radostné Vánoce! Vánoční svátky jsou příležitostí, při které se setkávají celé rodiny, přátelé i známí. Proto věřím, že radotínské adventní koncerty a vánoční jarmarky konané v neděli 10. a 17. prosince budou příležitostmi pro rodinná i komunitní setkání, která k životu v Radotíně v posledních letech neodmyslitelně patří.
 • Slovo starosty

  31.10.2023 / Vážení spoluobčané, děkuji všem, kteří dorazili na některou z velkých podzimních akcí pořádaných radotínskou radnicí, ať už šlo o Burčákobraní, nebo Havelské posvícení, kterým navazujeme na původní křesťanský svátek. Sousedská setkání považuji tradičně za velmi důležitou součást života naší městské části.
 • Slovo starosty

  03.10.2023 / Vážení spoluobčané, těší mne, že jsme na slavnostním otevření obou nových lávek mohli přivítat vedle ministra dopravy Martina Kupky a senátora i prezidentského kandidáta Pavla Fischera také řadu dalších důležitých osobností. Nejde totiž jen o přestřihávání pásek na dokončených stavbách. Lidé z politiky a zainteresovaných institucí či firem se přijíždějí podívat na to, co se nám podařilo zrealizovat, postavit a čím jsme vylepšili život radotínským občanům.
 • Slovo starosty

  29.08.2023 / Vážení spoluobčané, je tomu přesně 20 let, kdy světlo světa spatřilo první vydání Novin Prahy 16. V září 2003 obdrželi občané správního obvodu Praha 16 do svých schránek nové periodikum, které mělo a do současné doby má za cíl poskytovat informační servis. Nyní se Noviny Prahy 16 mění na Radotínské noviny.
 • Slovo starosty

  01.08.2023 / Vážení spoluobčané, letní prázdniny a dovolené jsou v plném proudu a já věřím, že si je užíváte spolu se svými nejbližšími na zajímavých a inspirativních místech.
 • Slovo starosty

  27.06.2023 / Vážení spoluobčané, začíná doba letních prázdnin a dovolených a já vám chci popřát, ať si je užijete v kruhu svých nejbližších, na místech, která jsou vám milá, a ať načerpáte novou energii do dalších měsíců.
 • Slovo starosty

  30.05.2023 / Vážení spoluobčané, ačkoliv je příměstský park Soutok stále ještě hudbou vzdálené budoucnosti, už nyní je dobré udělat důležité kroky na jeho podporu. Prosadit tak velký a ambiciózní projekt nebude jednoduché, ve hře je hodně hráčů – vlastníků pozemků a dotčených městských částí včetně hlavního města Prahy jako garanta projektu.
 • Slovo starosty

  03.05.2023 / Vážení spoluobčané, bohatý program sportovních, kulturních a dalších společenských akcí pro širokou veřejnost rozšíří v naší "šestnáctce" nová akce Radotín Sportfest, která se bude konat o víkendu 17. a 18. června. Od začátku mám z nápadu pořádat sportovní víkend velkou radost a organizátorům velmi děkuji za jejich iniciativu!