Novinky z webu do e-mailu

Radotínská radnice nabízí zasílání důležitých zpráv z oficiálních webových stránek na e-mail. Občané, ale i další zájemci z řad veřejnosti, kteří se na stránkách www.praha16.eu zaregistrují, budou dostávat hlavní zprávy pohodlně do své e-mailové schránky.

Městská část Praha 16 v červenci 2009 spustila odběr novinek z oficiálních webových stránek Městské části Praha 16 (Radotín) na e-mail. Tato bezplatná služba nabízí zasílání nejdůležitějších a aktuálních informací (například o plánovaných odstávkách vody, uzavírkách hlavních radotínských ulic) přímo do e-mailové schránky. Zprávy se navíc mohou týkat i ostatních městských částí správního obvodu Praha 16 (Lipence, Lochkov, Velká Chuchle, Zbraslav) – například změny úředních hodin, uzavírky páteřních komunikací apod.

Stávající způsoby informování zůstávají samozřejmě zachovány – jedná se zejména o měsíčník Noviny Prahy 16, webové stránky, kabelovou televizi, místní rozhlas a informační tabule na území MČ.

Jak se registrovat a přihlásit k odběru novinek?
K aktivaci služby je nutná registrace, a to pod odkazem Registrace na horní liště úvodní stránky (http://www.mcpraha16.cz/app/registration). Po vyplnění povinných údajů v registračním formuláři (jméno, e-mailová adresa, heslo) je zájemci zaslán e-mail na jím uvedenou elektronickou adresu. Ten obsahuje odkaz, kterým svůj účet aktivujete. 

Jestliže jste již registrováni, přejděte, prosím, na stránku Přihlášení (http://www.mcpraha16.cz/app/login). Využijete k tomu vaši registrovanou e-mailovou adresu a vaše heslo. Po přihlášení, klikněte na vaše jméno nahoře v hlavičce webu a zvolte volbu Odebírat e-mailem novinky ze serveru.

V případě dotazů souvisejících buď s touto službou nebo s webovými stránkami obecně se, prosím, obracejte přímo na administrátora (e-mail: katerina.drmlova@praha16.eu).

Zveřejněno: 01.02.2010 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 48649 x
Vytisknout