Jaké bylo jarní disco v Koruně

jarní DISCO

Jaká byla Červená, šátková diskotéka?

 Barevná, divoká a veselá!

 Tým Neviditelných modelek s.r. velmi.o opět připravil živelnou sérii scének, písní a divokých tanců ve spolupráci s DS Křoví, kapelou Fotr a kolektiv a Spolkem Nestárnoucích holek Ivany Hanové.

 Po koncertu kapely Fotr a kol. a jejich svěží sérii rockenrolů všichni připili skvělým babičkám feministkám, které způsobily mimo jiné to, že ženy mohou studovat, volit, ale také scházet se třeba ve skupinkách větších než pět osob a řádit třeba v Koruně a hrát v divadle, zpívat a chovat se tak, aby jim bylo dobře! Slyšeli a viděli jsme oslavné scénky a písně na ženy i muže .

 Bylo také jasně řečeno, že komunisti ukradli MDŽ, třešně, karafiáty, červenou a vlastně i šátky( pionýrské) akulturistky si to prostě nenechaly líbit.

 Proto se nás velká většina sešla v červeném a šátky jsme si živě a živelně vyměňovaly i vyměňovali, tančili s nimi a vůbec se celý večer dobře bavili.

 Již tradicí se stal výukový kurs řeči těla pod vedením lektorky, koučky, tanečnice, radotínské Italky Ivany Hanové. Tentokrát se probíral španělský styl a partnerská komunikace. Vzhledem k tomu, že se zapojili nadšeně naprosto všichni přítomní, nebyl nikdo, kdo by tuto originální lekci vyfotil.

 Další oblíbenou chvilkou v režii Neviditelných modelek je slosování vstupenek. Ceny byly jako vždy originální i velké a ti co třeba proklouzli bez vstupenky hořce litovali! Někteří se i přiznali.

 Největší cena -archeologická vykopávka vázy z čínské dinastie Ming jang byla tak velká, že ji nakonec výherce zanechal v Koruně a tak máte šanci zase někdy příště! 

Zveřejněno: 09.03.2015 –Jaroslav Hájek ; Přečteno 3718 x
Vytisknout