Čaj o třetí s Markétou Fassati

Na již tradičním Čaji o třetí, který se netradičně konal ve středu 7. prosince, nezůstalo volné ani jedno místo. Vystoupení mezinárodně uznávané sopranistky Markéty Fassati zcela naplnilo sál Koruny seniorkami a seniory.

Diváky dříve narozené přišel pozdravit radotínský starosta Karel Hanzlík a místostarosta Miroslav Knotek. „Rád vás opět všechny vidím a mohu říct, že je mi zde s vámi vždy velmi příjemně. Sálá z vás klid a pohoda a ta je obzvlášť v době adventu potřeba. Přeji vám klidný adventní čas, krásné svátky vánoční a do nového roku hlavně zdraví,“ přivítal přítomné starosta. Spolu s místostarostou rozdal všem tradiční stolní kalendáře, tentokrát na blížící se rok 2023, které vedle běžných údajů obsahují dobré rady, co dělat v nouzových životních situacích.

A aby nebylo dárků málo, překvapil diváky dětský česko-ukrajinský Fajnový sbor Korunka, který si připravil dvě vánoční písničky. Děti ale také vyrobily vánoční přání, které po svém vystoupení všem rozdaly.

Pak již pódium patřilo Markétě Fassati, která diváky hned na začátku „rozparádila“ písní Dívka k rytmu zrozená, ale nezapomněla ani na píseň z pohádky Tři oříšky pro Popelku či další krásné melodie.

Zveřejněno: 08.12.2022 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 861 x
Vytisknout