Dotovaná Techmania pro radotínské rodiny s dětmi

Městská část Praha 16 ve spolupráci s cestovní kanceláří CK2 připravila pro radotínské rodiny s dětmi výlet do plzeňské Techmanie.

Zájezd se bude konat v sobotu 6. října. Radotínští dospělí zaplatí 250 korun, pro děti z Radotína do 18 let je cena 150 Kč. Ostatní zájemci uhradí 550 Kč. Cena je dotovaná, zahrnuje dopravu autobusem, vstup do zábavního centra a služby delegáta. Odjezd je v 8 hodin od Kulturního střediska "U Koruny" (náměstí Osvoboditelů 44/15, Praha-Radotín), příjezd tamtéž přibližně v 18 hodin. 

Kapacita tohoto zájezdu není zcela naplněna, místa lze rezervovat přímo v cestovní kanceláři CK2 u p. Pavla Nového, telefon 224 313 161, e-mail: zajezdy@ck2.cz

Autor: Techmania Science Center, o.p.s., https://techmania.cz

Techmania Science Center se nachází v historických budovách plzeňské Škodovky. Představuje základní přírodní jevy a zákony, seznamuje se světem vědy a techniky. S vtipem a zábavnou formou. Najdete tu stovky interaktivních exponátů, 3D planetárium, různé dílny a laboratoře. 

Více informací na https://techmania.cz.

Autor: Techmania Science Center, o.p.s., https://techmania.cz Autor: Techmania Science Center, o.p.s., https://techmania.cz
Plzeňská Techmania. 

Zveřejněno: 13.09.2018 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 969 x
Vytisknout