Dotované zájezdy pro seniory hlásí volná místa

Městská část Praha 16 ve spolupráci s cestovní kanceláří CK2 připravuje pro radotínské seniorky a seniory dotované zájezdy za zvýhodněnou cenu 200 Kč/osoba.

Na podzimní termíny jsou připraveny dva výlety, jejichž kapacita není zcela naplněna. Místa lze rezervovat přímo v cestovní kanceláři CK2 u p. Pavla Nového, telefon 224 313 161, e-mail: zajezdy@ck2.cz

Termíny a programy zájezdů:

26. září:
Plasy a Mariánská Týnice


Historie města v údolí řeky Střely na severním Plzeňsku byla po staletí svázána s cisterciáckým klášterem, který bude jednou ze zastávek tohoto výletu. Navštívíte i budovu bývalého pivovaru. Součástí expozice je i 

Příběh

vizionáře

: Jan Kaplický

, které představuje dílo uznávaného architekta. Na zpáteční cestě se zastavíte na poutním místě v Mariánské Týnici, kde uvidíme odkaz Jana Blažeje Santiniho, který představuje jedinečný soubor barokních staveb výrazně ovlivňujících tvář české a moravské krajiny.

Cena zájezdu pro radotínské seniory 200 Kč, ostatní zaplatí 720 Kč/osoba.


10. října:
Jižní Morava – archeologie a víno
V unikátním archeologickém parku v Pavlově si prohlédnete jedinečné paleolitické sídliště a dozvíte se řadu podrobností o životě našich předků v době lovců mamutů. V mikulovském zámku navštívíme expozici Víno napříč staletími. Chuť místních hroznů budete mít možnost degustovat při prohlídce jednoho z místních vinařství.
Cena zájezdu pro radotínské seniory 200 Kč, ostatní uhradí částku 1 010 Kč/osoba.

Podzimní zájezdy pro seniory
Zveřejněno: 13.09.2018 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 538 x
Vytisknout