Koncert do oken a poděkování radotínským pečovatelkám

V úterý 9. června proběhl již druhý „koncert do oken“ v zahradě a pod okny domu s pečovatelskou službou v Radotíně. Tentokrát zazpívali a zahráli Martin Krulich a jako host mezinárodně uznávaná sopranistka Markéta Fassati. 

Před samotným koncertem přišel poděkovat pečovatelkám za jejich práci a zabezpečení radotínských seniorů především v době nouzového stavu starosta Městské části Praha 16 Karel Hanzlík: „Velice oceňuji vaše vysoké nasazení a mimořádnou obětavostbez ohledu na čas, kterou jste prokázaly v této těžké zkoušce, která je snad již za námi. Děkuji vám, bez vás bychom to nezvládli“, řekl dojatým pečovatelkám. Pozdravil se i s přítomnými seniory a poděkoval jim za trpělivost a spoluprácia popřál všem, aby se jejich životy, pokud možno co nejdříve, vrátily do běžného režimu. 

Koncert do oken a poděkování radotínským pečovatelkám, 9.6.32020

Akce byla mimořádná i v tom, že v současné době nahradila populární pořad Čaje o třetí, který radotínská radnice pořádá každého čtvrt roku v prostorách velkého sálu kulturního střediska Koruna. Proto byli pozváni i všichni dříve narození z Radotína, nejen klienti z domu s pečovatelskou službou v ulici K cementárně.

Koncert do oken a poděkování radotínským pečovatelkám, 9.6.32020

Poté již svým vystoupením rozvlnil a rozzpíval přítomné diváky Martin Krulich starými českými hity a Markéta Fassati swingovými melodiemi. Další „koncert do oken“ bude v úterý 14. července, na který Markéta všechny zve.

Další fotografie najdete ZDE.
Vloženo: 10.06.2020 – Eva Javorská ; Přečteno 804 x
Vytisknout