Mikulášské předvánoční setkání se seniory

Zatímco se Mikuláš, čerti a andělé chystali na večerní návštěvy dětí, v domě s pečovatelskou službou v ulici K Cementárně se sešli nejstarší obyvatelé Radotína na předvánočním setkání.

Za seniory letos dorazil Miroslav Knotek, místostarosta Městské části Praha 16, společně s tajemníkem úřadu Pavlem Jiráskem. Společně pak seniory seznámili s tím, jaké akce se Radotíně konají a které větší investiční projekty byly v roce 2019 dokončeny a slouží veřejnosti (investice ve školním areálu, stavba bazénu, hasičské zbrojnice a mimo jiné výsadba téměř 80 stromů). 

Senioři velmi ocenili, co vše radnice pro Radotín dělá. V další části oba pánové představili plány radnice na rok 2020, a to včetně sociálního projektu výstavby denního stacionáře v areálu kulturně komunitního centra Koruna. Hlavně ale seniorům popřáli krásné svátky a vše nejlepší do nového roku. 

Pod taktovkou paní učitelky Hany Markové zazpívaly seniorům děti ze základní školy a Petr Kubec s Lucií Chlumskou. Nad chlebíčky, zákusky a kávou se sešlo bezmála čtyřicet seniorů.

Předvánoční akce v DPS, 5.12.2019
Předvánoční setkání se seniory v domě s pečovatelskou službou; 5.12.2019

Zveřejněno: 06.12.2019 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 2376 x
Vytisknout