Nová tvář webu má i portál práce

Od čtvrtka 23. září dostaly oficiální stránky Městské části Praha 16 novou tvář. Na adrese www.praha16.eu  jsou nyní také všechny informace nabízeny v široké paletě jazykových verzí a hlavně se rozjel ojedinělý projekt: regionální burza práce.

 Inovace nejsou takové, aby se na stránkách jejich běžný uživatel nevyznal – vše najde tam, kde je zvyklý. Úvodní stránka je ale přehlednější, snad i pohlednější a doplnila ji rolující nabídka hlavních článků. Rovněž se její délka výrazně zkrátila, už na první pohled je tedy uživatelsky daleko příjemnější.

Šíře nabídky jazykových verzí celých stránek je především závislá na softwarovém vybavení počítače čitatele – zda má například instalovánu hebrejskou abecedu či sadu čínských znaků.

 Regionální burza práce

Co je však nejdůležitější – přibude tu možnost vyhledání práce přímo v místě bydliště (tedy v Radotíně) či v nejbližším okolí – rozběhne se „portál práce“. Nakolik bude funkční, bude samozřejmě záležet na firmách, které si rozhodnou vložit do databáze svůj inzerát. Doufejme, že se oběma stranám systém bezplatné inzerce pracovních nabídek osvědčí a poskytne tak dobrou alternativu velkým celorepublikovým databázím.

A jak inzerci pracovních míst vkládat? (pdf, 30 kB)

Zveřejněno: 29.09.2010 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 7987 x
Vytisknout