Radotínský bál má čtvrt století

Již tradičně se letos po pětadvacáté konal Radotínský bál, který krom skvělé hudby, krásné a bohaté tomboly, radosti ze setkání a možnosti se "hodit do gala", přinesl i kouzelné taneční vystoupení účastníků populární soutěže Star Dance Olgy Šípkové a Marka Dědika. 

XXV. Radotínský bál, 7.2.2020

Ale ani místní (a přespolní) se nenechali zahanbit a na parketu předváděli nádherné taneční kreace, za které je Marek Dědik, mistr České republiky i Slovenska v latinskoamerických tancích, pochválil. Tančilo se vše, od samby až po klasický waltz či polku. K tanci i poslechu hrála kapela Gurmania Band.

XXV. Radotínský bál, 7.2.2020

Součástí večera byla tradičně i velmi bohatá tombola a nechybělo ani losování nejvyšších deseti cen, které ze skleněného klobouku tahal radotínský starosta Karel Hanzlík s Lenkou Dvořákovou ze zbraslavského Pexesa. Mezi cenami byla domácí elektronika, kuchyňské spotřebiče, sady kvalitních vín i nářadí, které věnovali sponzorující partneři bálu. První cenou bylo půjčení automobilu Superb IV na víkend, kterou vyhrál pár krátce před porodem. Na místě byl tedy rychlý moderátorský dotaz, jestli ho třeba nevyužijí na cestu do porodnice.

Tombolou večer zdaleka nekončil, jenom kapelu vystřídal DJ Dinø 21 a svým hudebním vystoupením přispěl k uvolněné atmosféře celého bálu.

Plesová sezóna je v plném proudu a my se na vás budeme těšit příští rok, na XXVI. Radotínském bálu.

Více fotografií naleznete ZDE.

Vloženo: 10.02.2020 – Eva Javorská ; Přečteno 1256 x
Vytisknout