Rybovka v radotínském kostele

Třetí adventní neděli se v kostele sv. Petra a Pavla v Radotíně rozezněla již tradiční Rybova Česká mše vánoční v podání smíšeného pěveckého sboru SUDOP a orchestru učitelů a studentů Základní umělecké školy Klementa Slavického.

Koncertu se krom spousty návštěvníků zúčastnili také zástupci místní radnice a Ladislav Damašek, ředitel radotínského závodu společnosti Českomoravský cement. Po doznění posledních tónů „Rybovky“ a neutuchajícím aplausu, si publikum společně se sborem ještě zazpívali nádhernou vánoční koledu Narodil se Kristus Pán. Poté se vánočně naladění hosté i vystupující vydali romanticky osvětleným Radotínem domů. 

Třetí adventní koncert - Rybova Česká mše vánoční, 12.12.2021 Třetí adventní koncert - Rybova Česká mše vánoční, 12.12.2021 Třetí adventní koncert - Rybova Česká mše vánoční, 12.12.2021 Třetí adventní koncert - Rybova Česká mše vánoční, 12.12.2021

Atmosféru svátečního adventního dne nezkazilo ani přísné dodržování aktuálních vládních nařízení, kdy nejen, že návštěvníci museli mít respirátory, ale probíhaly také kontroly u vstupu do kostela. 

Přejeme všem krásný adventní čas a budeme se těšit na nějaké další akci, kterou Městská část Praha 16 pořádá :)

Více fotografií je ZDE.
Zveřejněno: 13.12.2021 – Eva Javorská ; Přečteno 789 x
Vytisknout