Rytmy salsy rozproudí Radotínský bál

vyzadujiLetošní Radotínský bál se koná v pátek 25. ledna 2019 od 20.00 hodin v radotínské Sokolovně. Vstupenky lze letos zakoupit i on line od 16.1. od 16.00 hodin na www.ukorunyradotin.cz, nebo osobně v Koruně ve středu 16.1., v pondělí 21.1. a ve středu 23.1. vždy od 16.00 do 18.00 hodin.

 Již 24. ročník vyhlášeného Radotínského bálu se koná opět v radotínské Sokolovně 25. ledna od 20.00 hodin. Kromě vyhlášené tomboly, potkávání se s kamarády a sousedy, valčíku nebo polky to v Sokolovně bude žít divokými kubánskými rytmy. Pro velký úspěch loňské kapely i kubánských tanečníků se program bálu bude odehrávat v podobném scénáři. Jako hlavní host vystoupí kapela Mezcla Orquesta.Tato hudební skupina, složená z kubánských a českých hudebníků existuje již od roku 2007. Prostřednictvím hudby kapela přibližuje sílu a krásu salsy, směs rytmů mamba, bachaty, merengue, cumbie, cha-cha-chá, ale i moderních tanečních a jazzových prvků. A to vše v nezaměnitelném rukopise, tvořeném skvělými interprety, v čele s kubánskou zpěvačkou Tandou a jejím sametovým hlasem. Na koncertech předávají posluchačům energii, temperament, vášeň a lásku, které latinsko-americkou hudbu charakterizují. Kapela natočila vlastní CD s názvem “Quiero”. Skupina s velkým úspěchem účinkuje na mnoha koncertech a festivalech různých žánrů.

vyzaduji

Předtančení v latinsko americkém duchu i malou lekci samby předvede vynikající tanečník Hanser Raúl Estenoz Verdecia, umělecký vedoucím souboru LatinArte , choreograf a učitel tance. Hanser řadu let působil ve vyhlášeném havanském kabaretu Tropicana de Cuba. Po angažmá v Brazílii a Senegalu působí v Praze. Taneční partnerkou mu bude tanečnice Maria Isabel Echemendia Artiaga, lektorka tance a choreografka  je původem z Kuby a bude tu pro všechny, koho zajímá tanec a afrokubánská kultura.

 

Nenechte si ujít tuto jedinečnou kulturně hudební i taneční lahůdku a přijďte se naučit základy salsy pod vedením Hansera a Márii. V loni nám to všem šlo na Radotínském bále moc hezkyJ. Vstupenky na www.ukorunyradotin.cz od 16. ledna 2019.

Dana Radová


fotogalerie loňského bálu

Zveřejněno: 08.01.2019 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 647 x
Vytisknout