Po výletu na Dívčí Hrady zve KAAN na výstavu obrazů

Výlet na Dívčí hrady, 24.1.2018Po krásném pěším výletu na Dívčí Hrady, za téměř jarního počasí (fotografie zde), zve Klub aktivních a nestárnoucích všechny zájemce o obrazy do knihovny, kde byla uspořádána na přání příznivců KAAN prodejní výstava obrazů malířky Simonetty.

plakát KAAN Simonetta 2018Během měsíců února a března 2018 si mohou zájemci nejen prohlédnout, ale i zakoupit některý z obrazů plných pozitivní energie a pohody.  Na závěr výstavy bude uspořádána beseda s malířkou.

Další aktivity KAAN budou opět velmi rozmanité. Chystá se pěší výlet přes Zbraslav na Baně, do Lipenců a zpět. Termín bude upřesněn na obvyklých výlepových plochách.

V měsících dubnu či květnu KAAN uspořádá celodenní výlet do města na soutoku řek Vltavy a Malše, Českých Budějovic. Program bude dvojí. Pro zájemce o prohlídku Jihočeského muzea motocyklů a pro zájemce o poznávání krásných zákoutí malebné jihočeské metropole.

KAAN chystá i koncert pianisty Jana Novotného (opět na přání)  i vyspělých dětských umělců. Rovněž plánovaný výlet do sv. Jana Pod Skálou bude na přání. Kaan chystá i prohlídku motocyklů Harley Davidson a mnoho dalších.

Dokumentaci všech konaných akcí naleznou zájemci ve fotogalerii. O budoucích se dozvědí z plakátů na obvyklých výlepových plochách, či ústním podáním. Na nové příznivce se KAAN těší i v roce 2018.
Alena Ferrová

Zveřejněno: 29.01.2018 –Kateřina Drmlová ; Přečteno 1733 x
Vytisknout