S Uvítaným jarem byly předány ceny za přínos kultuře

vyzadujiTradiční hudební párty Vítání jara proběhla v sobotu 3. března v restauraci Pivní sanatorium.

Jedním z bodů programu bylo i udílení cen „Lev Pivního sanatoria“ za celoživotní přínos v oblasti hudby a kultury v Česku i v Radotíně.

Tady jsou laureáti, kteří si převzali ocenění za rok 2018:

vyzaduji1. Karel Hanzlík – starosta Radotína, za svou práci k rozvoji kulturních aktivit Radotína, pomoc při organizování a nahrávání 2CD Radotínská hudební scéna, při výstavbě klubové scény v Koruně atp.

vyzaduji2. Jan Volný – hudebník, kytarista, skladatel, mistr zvuku, který hrával i s Marií Rotrovou, Petrem Novákem, Věrou Martinovou, Vlastou Třešňákem, v kapele Barové Mouchy, TOTEMS, Volný styl, hlavní měrou se podílel na CD Voice of Sanatorium atp.

vyzaduji3. Aleš Opekar – redaktor Českého rozhlasu, ředitel POPmuzea a spisovatel, který jako hlavní kmotr křtil CD Voice of Sanatorium, coby známý odborník mapuje historii českého bigbeatu a undergroundu, navštěvuje i světové hudební festivaly atp.

Všem oceněným blahopřejeme.

vyzadujiAkce s příjemným průběhem se vydařila a letošní hrající umělci Alice Bonde, Beer Sanatorium a Míra Hajšman s Beer Bandem byli odměněni  příjemným potleskem.

ManPetty Neumann

více fotografií naleznete ve fotogalerii

Zveřejněno: 09.03.2018 – Kateřina Drmlová ; Přečteno 992 x
Vytisknout