Koupací biotop

Biotop Radotín

Biotop Radotín stejně jako Sportovní halu Radotín a Bazén Radotín provozuje Radotínská, o.p.s. (obecně prospěšná společnost založená Městskou částí Praha 16. Radotínskou, o.p.s. řídí Správní rada a Dozorčí rada. Všichni členové Správní a Dozorčí rady vykonávají svoji činnost bezplatně. 

Adresa: K Lázním, 153 00 Praha-Radotín
Telefon: 774 485 998
E-mail: info@biotopradotin.cz
Webové stránky: www.biotopradotin.cz
Facebookové stránky: Biotop Radotín
Ředitel: Jan Barák

Biotop RadotínIMG_3658.jpg

On-line kamera na biotopu: http://southprague.net/Informace/Kamera-Biotop

Kamera - biotop

Přírodní koupaliště otevřené v červnu 2014. Koupání je vhodné nejen pro rodiny s malými dětmi, ale i pro alergiky. K čištění se totiž nepoužívají chemikálie, voda se upravuje pouze pomocí rostlin a přírodních ekosystémů (jedna laguna je koupací, druhá čisticí, v níž se plavat nesmí). K dispozici je parkoviště, sociální zařízení, dětské hřiště či barové občerstvení s letní terasou.

Kde se koupaliště nachází? 

Areál najdete v ulici K Lázním v těsné blízkosti základní školy (za II. stupněm ZŠ) u dětského dopravního hřiště a jen několik metrů od řeky Berounky. Naproti koupališti jsou beachové kurty, kurty na nohejbal, volejbal, dětské hřiště. Nedaleko se nachází tzv. nový stadion s atletickým oválem, dvěma hřišti na fotbal. V docházkové vzdálenosti je sportovní hala (určená pro všechny druhy sálových sportů, s horolezeckou stěnou či saunou) nebo skatepark a hřiště pro softbal.

GPS souřadnice: 49°58'44.268"N, 14°21'36.039"E

Videoupoutávka na serveru YouTube.com.

Zveřejněno: 26.08.2014 – Jana Hejrová, DiS.   |   Aktualizováno: 30.08.2019 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 37388 x
Vytisknout