Na úřad s respirátorem

Od čtvrtka 25. února 2021 se na vybraných místech zpřísnila pravidla týkající se ochrany dýchacích cest. Občané starší 15 let musí nosit respirátor bez výdechového ventilu nebo podobnou adekvátní ochranu dýchacích cest. Tou může být nanorouška nebo dvě přes sebe přeložené chirurgické roušky. Děti od 2 do 15 let mohou nosit jednu chirurgickou roušku. Uvedená pravidla platí i při osobních jednáních na Úřadu městské části Praha 16.

➡️ Bližší informace k zavedeným opatřením 

Úřad městské části Praha 16 je aktuálně otevřen vždy v pondělí a ve středu od 8 do 12 hodin a od 13 do 18 hodin, v pátek od 8 do 12 hodin. Podatelna každý všední den v těchto hodinách: pondělí a středa od 8 do 12 a od 13 do 18 hodin, v úterý, ve čtvrtek a v pátek od 8 do 12 hodin a od 12.30 do 14 hodin.

➡️ Úřední hodiny

S ohledem na aktuální situaci žádáme občany, aby své záležitosti řešili přednostně bezkontaktní formou, telefonicky, e-mailem, prostřednictvím datových schránek nebo prostřednictvím poštovních a dopravních služeb. 

Na Oddělení evidence obyvatel a osobních dokladů (agenda cestovních pasů, občanských průkazů a hlášení trvalého pobytu) doporučujeme objednat se on-line.

➡️ Kontaktní údaje: Vstup s respirátorem, nanorouškou
Zveřejněno: 25.02.2021 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 416 x
Vytisknout