Slavnostní otevření zrekonstruovaného atletického stadionu
V letošním roce byla dokončena rozsáhlá rekonstrukce atletického stadionu v Radotíně. Slavnostní otevření se uskuteční v úterý 17. září od 16.30 hodin. Mezi hosty se objeví i světová rekordmanka v hodu oštěpem Barbora Špotáková.
Slavnostní otevření zrekonstruovaného atletického stadionu
V letošním roce byla dokončena rozsáhlá rekonstrukce atletického stadionu v Radotíně, která ho proměnila v moderní sportoviště splňující republikové standardy. Nyní patří mezi nejlépe vybavené stadiony v hlavním městě.
Slavnostní otevření se uskuteční v úterý 17. září od 16.30 hodin. Program zahrnuje závody ve vybraných atletických disciplínách, pro děti bude připraven skákací hrad.
Mezi významnými hosty nebude chybět radotínský starosta Karel Hanzlík, předseda Českého atletického svazu Libor Varhaník a světová rekordmanka v hodu oštěpem Barbora Špotáková.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
10. 9. 2024 8:00
Datum poslední aktualizace:
17. 4. 2025 14:01
Autor:
Ing. Pavel Jirásek LL.M.



