Svoz bioodpadu v Radotíně

Od 17. října do 16. listopadu budou v Radotíně přistavovány velkoobjemové kontejnery na bioodpad. Svoz se uskuteční v úterý a ve čtvrtek od 15 do 17.45 hodin podle harmonogramu. 

Svoz bioodpadu zajišťuje Městská část Praha 16 ve spolupráci s Technickými službami Praha – Radotín. Na jednotlivých místech bude zajištěna odborná obsluha. Odkládaný bioodpad musí být bez příměsí a do kontejneru je nutné ho z pytle vysypat.

Rozpis svozu velkoobjemových kontejnerů na bioodpad na podzim 2023. Zvlášť se třídí tráva a listí, zvlášť větve. 

TRÁVA A LISTÍ:

 Datum  Den  Čas  Místo 
17. října Úterý 15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Prvomájová x U Vápenky
Radkovská x Živcová
Otěšínská x K Višňovce
19. říjnaČtvrtek 15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Macháčkova
Na Rymáni x K Berounce
Zdická x Vojetická
24. říjnaÚterý15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Otěšínská x K Višňovce
Prvomájová x U Vápenky
Radkovská x Živcová
26. října Čtvrtek15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Zdická x Vojetická
Macháčkova
Na Rymáni x K Berounce
31. října  Úterý15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Radkovská x Živcová
Otěšínská x K Višňovce
Prvomájová x U Vápenky
2. listopadu  Čtvrtek15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Na Rymáni x K Berounce
Zdická x Vojetická
Macháčkova
7. listopaduÚterý 15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Prvomájová x U Vápenky
Radkovská x Živcová
Otěšínská x K Višňovce
9. listopaduČtvrtek15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Macháčkova
Na Rymáni x K Berounce
Zdická x Vojetická
14. listopaduÚterý15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Otěšínská x K Višňovce
Prvomájová x U Vápenky
Radkovská x Živcová
16. listopaduČtvrtek15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Zdická x Vojetická
Macháčkova
Na Rymáni x K Berounce


VĚTVE:

 Datum  Den  Čas  Místo 
17. října 
Úterý 15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Radkovská x Živcová
Otěšínská x K Višňovce
Prvomájová x U Vápenky
19. října 
Čtvrtek 15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Na Rymáni x K Berounce
Zdická x Vojetická
Macháčkova
24. října 
Úterý15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Prvomájová x U Vápenky
Radkovská x Živcová
Otěšínská x K Višňovce
26. říjnaČtvrtek15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Macháčkova
Na Rymáni x K Berounce
Zdická x Vojetická
31. října Úterý15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Otěšínská x K Višňovce
Prvomájová x U Vápenky
Radkovská x Živcová
2. listopadu Čtvrtek 15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Zdická x Vojetická
Macháčkova
Na Rymáni x K Berounce
 
7. listopadu Úterý15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Radkovská x Živcová
Otěšínská x K Višňovce
Prvomájová x U Vápenky
9. listopaduČtvrtek
15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Na Rymáni x K Berounce
Zdická x Vojetická
Macháčkova
14. listopadu
Úterý
15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Prvomájová x U Vápenky
Radkovská x Živcová
Otěšínská x K Višňovce
16. listopadu
Čtvrtek15 - 15.45 hodin
16 - 16.45 hodin
17 - 17.45 hodin
Macháčkova
Na Rymáni x K Berounce
Zdická x Vojetická
Zveřejněno: 16.10.2023 – Jana Hejrová, DiS. ; Přečteno 739 x
Vytisknout