• Fotogalerie ze stavby tunýlku v Prvomájové ulici

  15.07.2021 / Tunýlek mezi Prvomájovou a Vrážskou ulicí se v rámci stavby „Optimalizace trati Praha-Smíchov (mimo) - Černošice (mimo)“ bude rozšiřovat a zvyšovat. Průběh stavebních prací můžete sledovat ve fotogalerii, kam pravidelně přidáváme nové, aktuální fotografie.
 • Fotogalerie ze staveb nových podchodů v Radotíně

  15.07.2021 / Stavbu dvou nových podchodů, jednoho na nádraží Radotín a druhého, který bude sloužit pěším a cyklistům po uzavření přejezdu v ulici Na Betonce, ale také související stavbu nových nástupišť můžete sledovat ve fotogalerii, kde pravidelně dodáváme nové, aktuální fotografie.
 • Legální graffiti u železniční trati

  02.07.2021 / Správa železnic informovala Městskou část Praha 16 o svém záměru realizovat na rekonstruované trase mezi Radotínem a Velkou Chuchlí velkoformátové malby. Na opěrných stěnách podél železniční trati jsou už k vidění motivy koně, anděla a od včerejšího dne se pracuje na obrazu plejtváka. Postupně by měla být vyobrazena další díla vztahující se k Radotínu, trilobit a symbol mlýnského kola.
 • Fotogalerie ze stavby tunýlku v Prvomájové ulici

  28.06.2021 / Tunýlek mezi Prvomájovou a Vrážskou ulicí se v rámci stavby „Optimalizace trati Praha-Smíchov (mimo) - Černošice (mimo)“ bude rozšiřovat a zvyšovat. Průběh stavebních prací můžete sledovat ve fotogalerii, kam pravidelně přidáváme nové, aktuální fotografie.
 • Fotogalerie ze staveb nových podchodů v Radotíně

  28.06.2021 / Stavbu dvou nových podchodů, jednoho na nádraží Radotín a druhého, který bude sloužit pěším a cyklistům po uzavření přejezdu v ulici Na Betonce, ale také související stavbu nových nástupišť můžete sledovat ve fotogalerii, kde pravidelně dodáváme nové, aktuální fotografie.
 • Optimalizace trati: Plánované práce na červenec 2021

  22.06.2021 / Informace o plánovaných pracích na červenec v rámci akce "Optimalizace trati Praha-Smíchov (mimo) - Černošice (mimo).
 • Uzavírka přejezdu Na Betonce začala dnes od 13 hodin

  30.06.2021 / Aktualizace z 30. června 2021: Od dnešních 13 hodin začala uzavírka železničního přejezdu v ulici Na Betonce, přejezd bude uzavřen až do 15. srpna 2021. Uzavírka platí pro automobily i chodce. Dopravní situaci v Radotíně tak krátkodobě zkomplikuje další omezení, které je součástí pokračujících prací na modernizaci železniční trati.
 • Fotogalerie ze staveb nových podchodů v Radotíně

  09.06.2021 / Stavbu dvou nových podchodů, jednoho na nádraží Radotín a druhého, který bude sloužit pěším a cyklistům po uzavření přejezdu v ulici Na Betonce, ale také související stavbu nových nástupišť můžete sledovat ve fotogalerii, kde pravidelně dodáváme nové, aktuální fotografie.
 • Fotogalerie ze stavby tunýlku v Prvomájové ulici

  09.06.2021 / Tunýlek mezi Prvomájovou a Vrážskou ulicí se v rámci stavby „Optimalizace trati Praha-Smíchov (mimo) - Černošice (mimo)“ bude rozšiřovat a zvyšovat. Průběh stavebních prací můžete sledovat ve fotogalerii, kam pravidelně přidáváme nové, aktuální fotografie.
 • Fotogalerie ze staveb nových podchodů v Radotíně

  26.05.2021 / Stavbu dvou nových podchodů, jednoho na nádraží Radotín a druhého, který bude sloužit pěším a cyklistům po uzavření přejezdu v ulici Na Betonce, ale také související stavbu nových nástupišť můžete sledovat ve fotogalerii, kde pravidelně dodáváme nové, aktuální fotografie.Slavnostní zahájení stavby Optimalizace trati Praha-Smíchov (mimo) - Černošice (mimo), 13.11.2019

Slavnostní zahájení stavby Optimalizace trati Praha-Smíchov (mimo) - Černošice (mimo), 13.11.2019